Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Współpraca , pytania, hobby
<< Poprzednie ogłoszenie

Nagroda im. Józefa Dietla

(Kraków, Rynek Kleparski 13/8, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Szanowni Państwo,

Do 10 lutego 2012 r. Korporacja Samorządowa im. Józefa Dietla przyjmuje zgłoszenia kandydatur do Nagrody im. Józefa Dietla.

Poszukujemy wizjonerów Krakowa i Małopolski, współczesnych Dietlów &#8211; ludzi, którzy wzorem swojego Wielkiego Poprzednika wytrwałą pracą, determinacją i uporem, na przekór malkontentom i przeciwnościom budują pomyślność i dobrobyt naszych Małych Ojczyzn i całego Regionu.

Nagroda ma charakter honorowy. Przyznawana jest w edycjach rocznych za wybitne osiągnięcia i pracę na rzecz społeczności lokalnej, samorządu terytorialnego i rozwoju Regionu działającym na terenie Małopolski osobom:
- fizycznym w formie statuetki z podobizną Prezydenta Józefa Dietla,
- prawnym w formie Dyplomu Honorowego w kategoriach: dla organizacji pozarządowej, dla firmy/przedsiębiorcy, dla instytucji państwowej lub samorządowej.

W skład Kapituły Nagrody wchodzą osoby cieszące się autorytetem społecznym w Małopolsce &#8211; dotychczasowi Laureaci, przedstawiciele samorządów terytorialnych, uczelni wyższych, mediów:
- Przewodniczący Kapituły, Prezes Korporacji Samorządowej im. J. Dietla,
- Laureaci I, II, III i IV edycji Nagrody im. J. Dietla: dr Krzysztof Pawłowski, Bartosz Szydłowski, Anna Dymna, ks. Andrzej Augustyński CM,
- Przewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego,
- Marszałek Województwa Małopolskiego,
- Przewodniczący Rady Miasta Krakowa,
- Prezydent Miasta Krakowa,
- Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego,
- Dyrektor Oddziału TVP S.A. w Krakowie,
- Redaktor Naczelny Dziennika Polskiego.

Nagrodę w każdym rodzaju i kategorii otrzymuje w danej edycji tylko jedna osoba fizyczna i prawna. Kandydatów do Nagrody mogą zgłaszać osoby fizyczne i prawne z Małopolski. Uroczysta Gala Nagrody odbywa się rokrocznie 19 marca &#8211; w dzień Św. Józefa, patrona Miasta i Prezydenta Józefa Dietla.

Marka Małopolski i jej sukcesy to również zasługa przedsiębiorczości Małopolan, nowo powstających, jak i dynamicznie rozwijających się w Małopolsce firm. To Państwa zasługa. Właśnie dlatego bardzo ważna dla Korporacji Samorządowej im. Józefa Dietla jest Państwa opinia i wskazanie. Gorąco zatem zachęcam do zgłaszania kandydatur w trwającej V edycji Nagrody.

Po czterech latach funkcjonowania Nagrody, Korporacja Samorządowa podjęła decyzję o zmianie koncepcji wizerunku statuetki - Nagrody. W V jubileuszowej edycji zostanie przyznana Nagroda w postaci statuetki z podobizną Józefa Dietla w nowej aranżacji.

Na stronie internetowej Korporacji www.ks.org.pl dostępny jest formularz zgłoszeniowy, zarówno do pobrania w wersji tradycyjnej, jak i wypełnienia on &#8211; line.

Gorąco zachęcam Państwa do nadsyłania zgłoszeń
Bogumił Nowicki
/-/
Prezes Korporacji Samorządowej im. Józefa Dietla


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl