Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Współpraca , pytania, hobby
<< Poprzednie ogłoszenie

Coaching

(Radom, Radom, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Chciałbyś coś zmienić?
A może rozważasz jakąś ważną decyzję życiową?
Albo po prostu szukasz inspiracji do działania?

Zapraszam na LIFE COACHING!

Coaching to praca z klientem, ukierunkowana na jego cele, plany i marzenia. To wspieranie jego zdolności, umiejętności i kompetencji w odniesieniu do wybranych przez nią dziedzin pracy i życia codziennego.

Podobnie jak trener sportowy wspomagający swego zawodnika - coach towarzyszący w tej pracy stawia swojemu podopiecznemu wyzwania i mobilizuje go, "zagrzewa do walki" - w atmosferze życzliwości, zaufania i partnerskiej relacji buduje w nim przekonanie, że ma on szansę z sukcesem zmierzyć się z nimi i jest w stanie osiągnąć swe ambitne cele.

Spróbuj - to Ty o wszystkim decydujesz!

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."

Mark Twain


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl