Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Współpraca , pytania, hobby
<< Poprzednie ogłoszenie

Bezpłatne warsztaty - Poznań

(Poznań, Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witam:)

ZAPRASZAM NA BEZPŁATNE WARSZTATY (obowiązuje tylko wpisowe: 30zł), Poznań
TERMIN: 17.08.-26.10.2010r., spotkania co tydzień: wtorki, godz. 18.00-21.20, ul. Poznańska 26/3.

We współpracy ze Stowarzyszeniem Na Rzecz Młodych Twórców V.I.T.R.I.O.L. organizuję drugą edycję Letnich Warsztatów. Zajęcia będą odbywały się co tydzień, we wtorki, w godzinach: 18.00-21.20 w sali przy ul. Poznańskiej 26/3. Tematyka kolejnych spotkań: warsztaty integracyjne (1), trening kreatywności (2, 3), warsztaty asertywności (4, 6), warsztaty somatoterapeutyczne (5), warsztaty z zarządzania czasem i planowania (6, 7), warsztaty z optymizmu (8), spotkanie podsumowujące, zakończenie (9).

Zajęcia ruszają 17-go sierpnia. Program i terminy mogą ulec zmianie. Zajęcia są bezpłatne, obowiązuje tylko wpisowe w wysokości 30zł. Zajęcia potrwają do końca października. W programie, oprócz warsztatów grupowych, coaching indywidualny zorientowany na rozwój osobisty. Będą również wyjścia integracyjne, wszystko zależy od Was :)
Równorzędnie, już od początku czerwca, co czwartek, odbywają się zajęcia grupy pierwszej.
KANDYDACI: ogłoszenie jest skierowane do osób w wieku 20-35 lat (nie są to ścisłe granice; jeśli uważasz, że będziesz się dobrze czuł/czuła w takiej grupie wiekowej - zapraszam:), którym odpowiadają terminy spotkań i są zmotywowane do rozwoju osobistego.
ZGŁOSZENIA: wyłącznie na maila: należy przesłać swoje CV oraz odpowiedzieć na pytania: 1. Dlaczego chcesz wziąć udział w Letnich Warsztatach?; 2. Czy kiedykolwiek uczęszczałeś/uczęszczałaś na zajęcia o podobnej tematyce? Kiedy, na jakie?; 3. Jakie masz oczekiwania w stosunku do zajęć?; 4. Opisz w kilku zdaniach swoje zainteresowania, marzenia, cele - te mniejsze i większe, osobiste i zawodowe.
ZGŁOSZENIA PROSZĘ PRZESYŁAĆ DO DN. 5.08.2010r. Rozpatrywać będziemy tylko pełne zgłoszenia. Każdej osobie odpowiemy na maila; z wybranymi osobami umówimy się na rozmowę, która stanowi drugą część rekrutacji. Pamiętaj: czekamy na Ciebie, napisz już dziś - przecież nic nie tracisz... :)

MAIL: p.paulina@op.pl

Pozdrawiam, Paulina Piechaczyk


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl