Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Sport, partnerzy do gry

Szukam partnerki do tańca towarzyskiego na lekcje indywidualne

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Szukam partnerki do wspólnej nauki tańca towarzyskiego na zajęciach indywidualnych. Poza tańcami klasycznymi i latynoskimi, które zazwyczaj znajdują się w standardowym "pakiecie" tańca towarzyskiego, jestem otwarty także na inne, mniej standardowe możliwości (np. tango argentyńskie, rock&roll, jive, samba, salsa itp.)

Jak zaznaczyłem w tytule, interesują mnie kursy indywidualne, czyli tylko jednak para (my) z instruktorem. Chodziłem do kilku szkół tańca i z doświadczenia wiem, że to jest jedyny efektywny sposób nauki. Oczywiście wiąże się to zazwyczaj z większymi wydatkami, dlatego podkreślam to już teraz, żeby nie było nieporozumień. Najchętniej dwa razy w tygodniu po godzinie zajęcia, dodatkowo jakieś treningi (praktyki) we własnym zakresie.

Mam 180cm wzrostu, szczupły, 2 lata nauki tańca towarzyskiego, znam podstawy i ogólnie wiem jak się uczyć. Chciałbym jednak zacząć solidnie od początku, z mocnym naciskiem na prawidłową technikę. W ten sposób naprawdę szybko się można wielu rzeczy
nauczyć.

Chyba przedstawiłem swoje oczekiwania jasno... Wybór instruktora i szkoły do uzgodnienia. Wiek nie ma znaczenia (15-45 powiedzmy ;))), ale proszę o kontakt osoby zdecydowane, zmotywowane, chętne do szybkiej i intensywnej nauki, a przede wszystkim mające "ustabilizowane" życie szkolne lub zawodowe, czyli mogące zarezerwować sobie czas na stałe treningi. Ja jestem dosyć konkretny :)

Kontakt przez e-mail. Zapraszam.

jasnykot @ gmail . com


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl