Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Przyjmę za darmo
<< Poprzednie ogłoszenie

Jestem po pożarze

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Od długiego czasu nie mam męża zmarł, sama wychowuję dzieci, renty po nim nie mamy, brak wysługi lat pracy. Dzieci to córka 15 lat i syn 19 lat uczniowie. Przez dłuższy czas nie pracowałam, zwolniono cywili z WP mnie także, znalazłam pracę. Chwilowo na umowę-zlecenie. Zarabiam niewiele ale zawsze coś, spłacam kredyt za kogoś i????z chwilą kiedy poprosiłam o oddanie pieniążków zaczął się horror (nadmieniam, że jestem po leczeniu chemicznym). Obecnie nas podpalono, Prokuratura prowadzi śledztwo. www.ospwesola.pl tam można zobaczyć ten horror. Trzymałam na klatce schodowej obuwie dzieci i swoje wszystko spłonęło, w mieszkaniu spłonęły także buty, przedpokój szafki, w pokoju nie ma szkód oprócz opalonych ścian. Spłonęły kurtki zimowe moje i dzieci. To makabra, na strychu pościel, ręczniki. W domu sajgon totalny, a na suficie kasetony. Muszę od nowa wszystko uzupełniać. Jedzenie się zepsuło w lodówce ponad dwa tygodnie nie było prądu. Czeka mnie remont duży, Gmina nie ma pieniędzy-tak mówią, spłonęły mi także drzwi metalowe one nas uratowały.Został spalony metal.Nie wiem co robić, może ktoś pomoże.Proszę i dziękuję. Jestem osobą uczciwą i bardzo załamaną.
Wydałam ponad 500 zł na butle gazowe aby było ciepło, mam taką nasadkę na butlę, a pali dużo. Nie wiem co jeszcze napisać, makabra.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl