Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Społeczność / Apel o pomoc - Pilne!
<< Poprzednie ogłoszenie

Proszę o pomoc, to moja ostatnia nadzieja

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Drodzy Państwo, jest mi bardzo niezręcznie, że znalazłem się w takim momencie mojego życia, że zmuszony jestem prosić Państwa o pomoc. Niestety jest to moja ostatnia nadzieja i ostatni moment na to aby zacząć jeszcze wszystko od nowa. Za chwilę będzie już niestety za późno i bezdomność zagląda mi w oczy.
Potrzebuje zebrać kwotę 10 tys. zł aby zacząć wszystko od początku. W tej chwili jestem na skraju załamania, mimo wszystkich podjętych przeze mnie działań ciągle brakuje mi pozostałej kwoty pieniędzy aby zakończyć najgorszy okres w moim życiu.
I nie oczekuję tutaj darowizn tylko pomocy finansowej, którą zwrócę każdemu kto tylko zechce mi pomóc. Jak tylko stanę na nogi oddam każdą złotówkę, którą Państwo ofiarujecie. Mogę również odpracować z nawiązką kwotę dla osób które w ten sposób zechciałyby mi pomóc.
Bardzo proszę o pomoc wszystkie osoby o dobrym sercu. Zależy mi na tym aby nie zmarnować sobie życia do końca, tym bardziej, że mam malutką córkę której chciałbym zapewnić jak najlepszą przyszłość. Najpierw jednak muszę sam stanąć na nogi.
Jeszcze raz bardzo proszę o pomoc i z góry serdecznie dziękuję.

Moje konto to 18 1050 1025 1000 0091 5065 9762

Osoby, które chciałyby ze mną najpierw porozmawiać albo się spotkać bardzo proszę o kontakt.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl