Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Travel Agent with French

Kraków, Kraków,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Witam
Poszukujemy osoby na stanowisko Travel Agent with French. Miejsce zatrudnienia Kraków, praca zmianowa, możliwość zatrudnienia: umowa o pracę (pełny etat, pół etatu, &#190; etatu).

Obowiązki pracownika na tym stanowisku to między innymi:
- telefoniczna i mailowa obsługa klientów francuskojęzycznych
- kontakt z liniami lotniczymi, hotelami i biurami podróży
- sprzedaż i serwis biletów lotniczych, hoteli, samochodów
- rozwiązywanie problemów klientów i zgłaszanie ich odpowiednim zespołom

Firma oferuje ciekawe warunki:
- szkolenia z zakresu obsługi klienta
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- bardzo dobry pakiet socjalny
- duże możliwości rozwoju
- pracę w międzynarodowym środowisku

Wymagania jakie kandydat musi spełniać to:
- bardzo dobra znajomość języka francuskiego(C1/C2)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (MINIMUM B2!)
- wykształcenie wyższe lub studenci ostatniego roku
- chęć rozwoju w branży turystycznej
- komunikatywność

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres magdalena@haer.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 13 Maj, 2011  12:10

Identyfikator: 305981

Wyświetleń: 22959