Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Europejskie centrum odszkodowań

Siemiatycze i okolice, Białystok,

Odpowiedz: euco-praca-ulka03@hotmail.com

E U C O

jest liderem rynku odszkodowań w Polsce.

Celem firmy jest bycie największą i najlepszą firmą w Europie.
W najbliższym czasie nastąpi przekształcenie w spółkę akcyjną i wejście na Giełdę Papierów Wartościowych, co przypieczętuje nie tylko naszą dominującą rolę na rynku polskim, ale przede wszystkim podkreśli jakość usług i znakomitą kondycję finansową firmy.
Jesteśmy nagradzani tytułami i nagrodami: FAIR,
PLAY, FILANTROP ROKU. ZŁOTY FENIKS, SOLIDNA FIRMA. 10 % dochodów EuCO przeznaczane jest na cele charytatywne. W Wielkiej Orkiestrze Jurka Owsiaka wylicytowaliśmy w 2008r i 2009r Złotą Kartę NR1 za łączną kwotę 115.000 PLN wspierając tą wspaniałą formę pomocy dzieciom.
Mamy własną kancelarię adwokacką, orzeczników medycznych, profesjonalny system szkoleń. W naszej Centrali pracuje blisko 50 osób obsługujących miesięcznie ponad 1000 spraw odszkodowawczych.
Finansujemy biura dla menadżerów, nagrody rzeczowe i atrakcyjne podróże dla najlepszych.
Najlepsi współpracownicy stają się udziałowcami firmy.
Ta rozwijająca się dopiero branża daje nie tylko olbrzymie możliwości zarabiania pieniędzy, ale też satysfakcję moralną z pomocy tym, którzy sami ucierpieli lub stracili kogoś bliskiego w wypadku.

Poszukujemy:
Menedżerów i Agentów na terenie całego kraju

Zadania:
Agent dociera do poszkodowanych w wypadkach,
podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz
kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej

Menadżer buduje własny zespół agentów,
prowadzi rekrutacje, szkolenia i zarządza sprzedażą zespołu
Wymagania:
Wykształcenie – minimum średnie
Niekaralność i dobra opinia w środowisku
Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
Mile widziane osoby po 30 roku życia i z doświadczeniem w sprzedaży
Oferujemy:
Profesjonalny system szkoleń
Wysokie prowizje dla menadżerów i agentów zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (nie wymagamy działalności gospodarczej)
Finansowanie biur dla menadżerów
Finansowanie w całości samochodów dla agentów i menadżerów (VW Polo, VW Passat, Mercedes klasa E)
Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy

Aplikacje ze zdjęciem kierować do:
Urszula Dobrogowska
Kontakt:
email:euco-praca-ulka03@hotmail.com
Telefon :604349252

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 25 Luty, 2010  22:16

Identyfikator: 154451

Wyświetleń: 268333