Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Dom i ogród / Usługi
<< Poprzednie ogłoszenie

Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja Łódź i okolice

(Łódź, Łódź, )
Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja Łódź i okolice


Odpowiedz: ddd.insecto@gmail.com
Firma DDD Insecto świadczy usługi z zakresu dezynfekcji (usuwanie bakterii i grzybów), dezynsekcji (rozwiązywanie problemów z insektami) i deratyzacji (ochrona przed gryzoniami) w Łodzi i okolicach. Zapewniamy usługi najwyższej jakości. Posiadamy wiedzę z zakresu biologii, zwyczajów insektów i gryzoni oraz pozostałych szkodników.
Eliminujemy karaluchy, prusaki, mrówki oraz inne insekty, tępimy myszy i szczury, zabezpieczamy obiekty przed ptakami, przeprowadzamy dezynfekcje pomieszczeń.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Usługi świadczymy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, tak aby dopasować się do indywidualnych preferencji i potrzeb klienta.
Żeby zapewnić wysoka jakość naszych usług stosujemy środki najnowszej generacji, renomowanych producentów polskich i zagranicznych. Oferujemy konkurencyjne ceny świadczonych usług. Wszystkie środki posiadają atesty oraz karty produktów.
W zależności od potrzeb i preferencji klienta dostosowujemy rodzaj stosowanych środków. Stosujemy metody fizyczne - detektory i pułapki, oraz metody chemiczne takie jak oprysk i żelowanie. W zakres naszej oferty wchodzą także różnego rodzaju lepy, pułapki z feromonami itp. Metoda zależy od rozmiarów i rodzaju występującego problemu, przy gryzoniach stosujemy antykolagulanty. Rozwiązujemy kłopoty przedsiębiorstw związane z owadami latającymi. Zwalczamy gryzonie i insekty znajdujące się na terenach sklepów, hoteli, restauracji, pubów, budynków użyteczności publicznej oraz mieszkań prywatnych.
Prowadzimy monitoring przeprowadzanych zabiegów, w związku z czym jesteśmy w stanie określić wyniki podjętego działania. Wystawiamy stosowną dokumentacje zabezpieczenia przed szkodnikami w systemie HACCP wraz ze wskazówkami jak nie dopuścić do pojawienia się szkodników na nowo. Opieramy się na zasadach GMP/GHP.

Zapraszamy do współpracy
DDD Insecto
tel. 693 94 39 39, 510 26 39 44
www.ddd-insecto.cba.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl