Polska Darmowe Ogłoszenia

Analiza statystyczna do pracy licencjackiej/magisterskiej/zadania ze statystyki/biostatystyki

Cała Polska, Warszawa,

Witam, oferuję Państwu pełne analizy statystyczne do prac magisterskich/licencjackich z każdej dziedziny, opracowywanie poszczególnych zagadnień z analizy statystycznej, a także rozwiązywanie zadań z zakresu statystyki, biostatystyki itp. Proponowany cennik znajduje się poniżej:

1. Wprowadzenie ankiet z formy papierowej do formy elektronicznej (potrzebne skany)/ tworzenie zbioru danych - 25gr za ankietę
2. Całościowa analiza statystyczna:
- sporządzenie całego rozdziału
- opis metody badawczej
- raport z tabelami i wykresami - podsumowania danych wraz z przedstawieniem graficznym
- testowanie i weryfikacja hipotez - maksymalnie 10 hipotez badawczych
- analiza hipotez pod kątem zależności
- kompletny charakter, gotowe do przedstawienia &#8211; 200 - 300zł
3. Sama analiza statystyczna &#8211; 100zł
4. Raport z analizy statystycznej na podstawie dostarczonych wyników statystycznych &#8211; 100zł
5. Pomoc w tworzeniu hipotez badawczych i ustaleniu przebiegu analizy na podstawie dostarczonych danych (np. samej ankiety) &#8211; 50zł
6. Rozwiązanie jednego zadania:
- z opisem 25zł
- bez opisu 15zł
7. Inne specjalne zamówienia: cena ustalana indywidualnie

Czas realizacji zamówienia mieści się w granicach 7 dni roboczych &#8211; w przypadku pełnej analizy statystycznej do pracy. Czasem ( w związku z dużą liczbą zleceń może nieco się wydłużyć). Na pozostałe zamówienia, czas oczekiwania jest znacznie krótszy. Wszystko załatwiane jest drogą mailową. Sposób rozliczenia jest następujący: po zrobieniu analizy/zadania informujemy o wykonaniu pracy i wysyłamy wyrywkowo fragmenty pracy, następnie czekamy na wpłatę, po czym wysyłamy całość pracy.

Wszystkie prace tworzone są indywidualnie, nie ma obaw o podobieństwo w pracach.

W przypadku zainteresowania, proszę o kontakt:

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 28 Luty, 2011  19:39

Identyfikator: 282036

Wyświetleń: 43853