Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Transportowe
<< Poprzednie ogłoszenie

Serwis wózków widłowych , silników PERKINS WIDLAR S.C.

(Tychy, Tychy, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Serwis wózków widłowych

Wychodząc na przeciw stale rosnącym potrzebom klientów wózków widłowych dysponujemy serwisem, który jest do dyspozycji 24 h - 7 dni w tygodniu. Przy zakupie wózka widłowego nasi klienci, dodatkowo mogą liczyć na znaczny upust w ramach dalszej obsługi serwisowej wózków widłowych. Zgłaszając się do naszego Serwisu, Twoja firma może liczyć na fachową pomoc w kompleksowym zakresie usług, tj:

kompleksowa naprawa wózków widłowych wszystkich marek i modeli
dokonywanie przeglądów technicznych i przygotowywanie do rejestracji UDT,
naprawa i regeneracja elementów hydrauliki siłowej,
remonty silników i skrzyń biegów,
montaż instalacji gazowych,
regeneracja masztów i zawieszeń,
montaż dodatkowego oprzyrządowania: przesuwy boczne wideł, chwytaki obrotowe i inne,
montaż opon u klienta,
sprzedaż części zamiennych (również sprzedaż wysyłkowa),
pogotowie serwisowe (do 24 godzin u klienta),
gwarancja na każdą wykonaną naprawę

Serwis silników

Specjalizujemy się w naprawach i remontach wszystkich typów silników Perkins, zarówno tych pracujących w maszynach budowlanych oraz rolniczych, jak i silników stacjonarnych stosowanych m.in. w agregatach, kruszarkach, maszynach przemysłowych innego rodzaju. Zapraszamy do korzystania z usług naszego serwisu silników Perkins, który zapewnia kompleksową obsługę obejmującą:

naprawy główne
naprawy bieżące
przeglądy

Udzielamy 12-sto miesięcznej gwarancji na wykonaną usługę oraz użyte części zamienne.

Mamy w swojej ofercie wszystkie oryginalne części zamienne do silników Perkins. Na życzenie klientów możemy również zaoferować tańsze zamienniki części, o ile takie do konkretnego modelu występują. Części zamienne wysyłamy na przesyłką kurierską na całą Polską oraz kraje Europy Środkowej i Wschodniej. Jako niezrzeszony serwis silników Perkins możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny.www.widlar.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl