Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Transportowe
<< Poprzednie ogłoszenie

Przeprowadzki\Transport juz od 1,20złkm

(Warszawa, Warszawa, )
Przeprowadzki\Transport juz od 1,20złkm


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
PRZEPROWADZKI - mieszkań, biur, magazynów itp.
TRANSPORT PRZEWÓZ - sprzętu AGD RTV, mebli, pianin, drobnych rzeczy itp.
POMOC PRACOWNIKÓW W ZAŁADUNKU I ROZŁADUNKU

PODSTAWOWA OFERTA PRZEWOZU
JUŻ OD 50zł/godz.
Podstawiamy Państwu samochód z kierowcą do dyspozycji. Państwo zajmują się załadunkiem i rozładunkiem. W czasie postoju kierowca zawsze jest do dyspozycji. Doradza jak zabezpieczyć i odpowiednio ułożyć rzeczy w samochodzie. Służy Państwu doświadczeniem. Samochód jest wyposażony w folie, karton falisty, pasy do zabezpieczenia mebli, oraz wózek do kartonów.

PRZEPROWADZKA &#8222;PLUS1&#8221; Z POMOCĄ JEDNEGO PRACOWNIKA od
80zł/godz
Podstawiamy Państwu samochód wraz z jednym pracownikiem do noszenia rzeczy. . Państwo sami lub z pracownikiem przygotowujecie rzeczy do transportu. Następnie pracownik z Waszą pomocą lub bez zajmuje się załadunkiem, zabezpieczeniem i rozładunkiem. Uczestniczy także w ustawianiu mebli lub przedmiotów we wskazanych przez Państwa miejscach w punkcie docelowym.

PRZEPROWADZKA &#8222;PLUS2&#8221; Z DWOMA PRACOWNIKAMI od
100zł/godz.
Podstawiamy Państwu samochód wraz z wyspecjalizowaną ekipą, która wykonuje wszystkie niezbędne prace związane z przeprowadzką. Demontujemy meble, sprzęt RTV i AGD oraz dokonujemy zabezpieczenia go na czas transportu. Pakujemy Państwa rzeczy (po wcześniejszym zabezpieczeniu np. szkła) w dostarczone przez nas kartony. Po przewiezieniu mienia meble zostają zmontowane i ustawione we wskazany przez Państwa sposób. Sprzęt AGD i RTV zainstalowany a rzeczy z kartonów rozpakowane, bądź ustawione we wskazanych przez Państwa miejscach do samodzielnego rozpakowania. Świadczymy również niezbędne po przeprowadzce drobne usługi montażowe żyrandoli, karniszy itp. W tej opcji przeprowadzki niezbędne jest zaangażowanie minimum 2 osobowej ekipy plus kierowca.

TRANSPORT
od 1,20zł/km
Transport, przeprowadzka , przewóz poza teren miasta . Usługę proponujemy jak w opisach
powyżej

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Czerwiec, 2015  17:59


Podobne ogłoszenia
  1. Juz prawie wakacje:)

Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl