Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Transportowe
<< Poprzednie ogłoszenie

Przeprowadzki Przewóz rzeczy Tani transport

(Warszawa, Warszawa, )
Przeprowadzki Przewóz rzeczy Tani transport


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
<b>Oferujemy Państwu kilka opcji wykonania usługi </b>

<b>Przeprowadzka - przewóz</b>
Podstawiamy Państwu samochód z kierowcą do dyspozycji. Państwo zajmują się załadunkiem i rozładunkiem, w czasie postoju kierowca zawsze jest do dyspozycji - zajmuje się zabezpieczeniem i odpowiednim ułożeniem rzeczy w samochodzie, służy Państwu doświadczeniem. Samochód jest wyposażony w folie, karton falisty, pasy do zabezpieczenia mebli, oraz wózek do kartonów.

<b>Przeprowadzka - plus 1</b>
Podstawiamy Państwu samochód wraz z jednym pracownikiem do noszenia oraz wyposażeniem typu pasy do noszenia cięższych sprzętów, folia stretch do zabezpieczeń, karton falisty. Państwo sami przygotowują swoje rzeczy, nasz pracownik zajmuje się załadunkiem, zabezpieczeniem i rozładunkiem, wraz z ustawieniem cięższych mebli na wskazanych przez Państwa miejscach.

<b>Przeprowadzka - plus 2</b>
Podstawiamy Państwu samochód wraz z wyspecjalizowaną ekipą, która wykonuje wszystkie niezbędne prace związane z przeprowadzka. Demontujemy meble i sprzęt RTV i AGD, oraz dokonujemy zabezpieczenia go na czas transportu, pakujemy państwa rzeczy (po wcześniejszym zabezpieczeniu np. szkła) w dostarczone przez nas kartony. Po przewiezieniu mienia meble zostają zmontowane i ustawione we wskazany przez Państwa sposób, sprzęt AGD i RTV zamontowany, a rzeczy z kartonów rozpakowane, bądź ustawione we wskazanych przez Państwa miejscach do samodzielnego rozpakowania. Świadczymy również niezbędne po przeprowadzce drobne usługi typu montaż żyrandoli lub karniszy, drobne montaże i naprawy. W tej opcji przeprowadzki niezbędne jest zaangażowanie minimum 2 osobowej ekipy plus kierowca.

<b>Przeprowadzka &#8211; przewóz poza teren miasta</b>
Usługę proponujemy jak w opisie powyżej<b>Ocena wartości wykonywanej usługi oraz elementów dodatkowych</b>
W trzech pierwszych opcjach koszt usługi na terenie miasta jak i w najbliższych okolicach wyznacza tylko czas jej wykonania. Po otrzymaniu informacji od Państwa jesteśmy w stanie określić przybliżoną kwotę zapłaty.
Przeprowadzka, przewóz poza miasto to poza kosztem załadunku i rozładunku dodatkowa kwota za przejechane kilometry.

Na Państwa prośbę dostarczamy wcześniej kartony oraz niezbędne materiały do zabezpieczenia rzeczy. Są one płatne i nie podlegają zwrotowi.

Wszystkie nieopisane przypadki ustalamy i oceniamy w rozmowie telefonicznej.

<b>Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami pod numerem</b>
<b>798 625 711</b>


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl