Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Transportowe
<< Poprzednie ogłoszenie

Krajowe przesyłki kurierskie SzybkaPaka.pl Wysyłaj taniej! Paczki kurierskie 18,82zł z VAT

(Piaseczno, Piaseczno, )
Krajowe przesyłki kurierskie SzybkaPaka.pl Wysyłaj taniej! Paczki kurierskie 18,82zł z VAT


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Szybkapaka.pl &#8211; usługi kurierskie cenowo dostępne dla każdego!
Sprawdź!!! www.szybkapaka.pl


Szybkapaka.pl &#8211; to właśnie tutaj profesjonalne usługi kurierskie stają się dostępne dla każdego. Bez względu na to, czy prowadzisz firmę, czy jesteś osobą prywatną. Możesz skorzystać z usług kuriera i wysłać paczkę w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferujemy stawki niższe niż ogólno dostępne na rynku, a poziom usług pozostaje na najwyższym poziomie.

Obniżamy ceny usług kurierskich pozostawiając najwyższą jakość usług!

Korzystamy z usług firmy DHL, która jest jedną z największych firm kurierskich zarówno w Polsce jak i na świecie. Zamawiając przesyłkę za pośrednictwem naszego serwisu płacisz znacznie mniej, niż gdybyś zwrócił się bezpośrednio do firmy kurierskiej.

Nie musisz podpisywać z nami żadnych umów, nawet jeśli prowadzisz firmę to nie jesteś do niczego zobowiązany. Wysyłasz paczki jakie chcesz, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Nie wymagamy żadnych zobowiązań, czy też deklaracji. W SzybkaPaka.pl zamówisz kuriera w niecałą minute. Kurier przyjedzie do ciebie do domu czy firmy odbierze paczkę i na drugi dzień paczka będzie u odbiorcy. Sprawdź jakie to proste i wygodne a przede wszystkim tanie.

Szybkapaka.pl &#8211; bez umowy &#8211; bez zobowiązań &#8211; tanio &#8211; szybko &#8211; pewnie &#8211; na czas!

W naszym serwisie nadasz paczki do 31,5kg. w cenie 18,82zł z VAT, a ponadto wyślesz przesyłki drobnicowe powyżej 31,5kg. oraz palety do 1000kg. Duzo taniej niż u tradycyjnego kuriera.

Wszystkie przesyłki nadane za pośrednictwem Szybkapaka.pl ubezpieczone są do kwoty 500zł w cenie paczki. Dodatkowo możesz ubezpieczyć swoja przesyłkę do kwoty 50.000zł za dopłatą jedyne 2 zł.

Wypełnij krótki formularz rejestracyjnych i zacznij korzystać z prawdziwie tanich usług kurierskich.


Kontakt :
Szybkapaka.pl
05-500 Piaseczno
ul. Dunikowskiego 23a
tel. 531038338
biuro@szybkapaka.pl
www.szybkapaka.pl
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl