Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Transportowe
<< Poprzednie ogłoszenie

Kompleksowe przeprowadzki od A do Z

(Poznań, ul Gołuchowska 3, Poznań, )
Kompleksowe przeprowadzki od A do Z Kompleksowe przeprowadzki od A do Z Kompleksowe przeprowadzki od A do Z Kompleksowe przeprowadzki od A do Z


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Firma powstała w 1999 roku i organizowała transport i przeprowadzki w Poznaniu, jako mała dwuosobowa firma. Dziś jesteśmy dużym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, oferującym przewóz wszelkich towarów na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.
Posiadamy wszechstronnie przeszkolonych pracowników, którzy kompleksowo przeprowadzą usługę. Posiadamy specjalistyczne wózki do przewozu cięższych elementów, nasze auta posiadają windy załadowcze.
Wciąż się rozwijamy i staramy sprostać oczekiwaniom rynku , a przede wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Posiadamy konkurencyjne ceny, a co najważniejsze korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że nie zostaną doliczone Państwu żadne dodatkowe ukryte koszty za np liczbe pięter. Jesteśmy uczciwi w stosunku do naszych klientów płacicie Państwo tylko za przepracowane godziny , nawet jeśli wyjdzie tylko jedna.

Najważniejsze korzyści skorzystania z naszych usług:
-profesjonalnie wykonana usługa przeprowadzki lub transportu
-najkorzystniejsze warunki cenowe
-dogodne terminy
-ubezpiecznie przewożonego towaru
-brak ukrytych kosztów
-bezstresowo wykonana usługa
-kulturalna i fachowa ekipa


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl