Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Tłumaczenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Tłumaczenie Treści Aukcji Internetowych Ebay Allegro Pl En

(Internet, Warszawa, )
Tłumaczenie Treści Aukcji Internetowych Ebay Allegro Pl En


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oferuję pisemne tłumaczenia treści aukcji internetowych z języka polskiego na język angielski oraz z angielskiego na polski.

Jeśli chcesz sprzedawać swoje produkty lub usługi na eBay, możesz to zrobić w wersji polskiej, jednakże Twoimi kupującymi pozostaną osoby z Polski. Przygotowując swoje aukcje w języku angielskim, otwierasz sobie szersze pole do działania, bo Twoimi nowymi Klientami mogą być obywatele spoza Polski, posługujący się językiem angielskim, a nie ukrywajmy, to najczęściej używamy język na świecie.

Może się także okazać, że sprzedaż i/lub wystawianie pewnych produktów na innych, polskich platformach aukcyjnych wychodzi drożej niż na eBay, dlaczego by nie przerzucić się na eBay?
Bariery w korzystaniu z eBay zniknęły odkąd płatności PayPal są dostępne w Polsce i można łączyć takie konta (osobiste lub firmowe) z polskimi kontami bankowymi.

Twoi nowi Klienci mogą szukać produktów lub usług nie oferowanych w ich krajach, tańszych, niespotykanych (pamiątki PRL, wyroby folklorystyczne i podobne) lub też takich, do których oferujesz np. gwarancję, serwis lub przesyłkę, znacznie lepszą niż sprzedawca z kraju pochodzenia Klienta.
Funt, dolar, Euro - zawsze się opłacają!

0,20 zł brutto za przetłumaczenie 1 słowa (cennik ważny od 10.04.2011 r.)

Więcej informacji: http://fabrykadigital.com/?page_id=1421 »

Praca zdalna, cała Polska!

Umowa o dzieło, faktura VAT, profesjonalizm wykonania.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl