Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Tłumaczenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Tłumaczenia j. niemiecki i angielski

(Okolice Krapkowic i Kędzierzyna-KoĽla, Kędzierzyn-KoĽle, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Oferuję tłumaczenia z j. polskiego na niemiecki oraz z j. niemieckiego na polski.

Język niemiecki znam od najmłodszych lat i władam nim na poziomie ojczystym (Muttersprache). W liceum uczęszczałem do klasy bilingualnej (polsko-niemieckiej). Mam za sob± liczne pobyty w Niemczech, w tym semestr studiów na Fachhochschule Kaiserslautern (w ramach wymiany), seminaria oraz konferencje.
Jestem absolwentem studiów ekonomicznych. Specjalizuję się w tłumaczeniu tekstów z zakresu ekonomii, marketingu, handlu, finansów, prawa i techniki.

Podejmę się także tłumaczeń ustnych (w takim wypadku konieczne jest wcze¶niejsze zapoznanie się z dziedzin±, której będzie dotyczyć tłumaczenie)

Oferuję również tłumaczenia z j. angielskiego na polski oraz z polskiego na angielski. Do¶wiadczenie w tego typu tłumaczeniach zdobywałem podczas pracy w międzynarodowym koncernie. Tłumaczyłem teksty techniczne, handlowe, prowadziłem romowy telefoniczne, tłumaczyłem konsekutywnie podczas oprowadzania klientów oraz w trakcie konferencji.

Zapraszam do współpracy

Kontakt:
e-mail: lotnik30@wp.pl
telefon 660 263 807 »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic± Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl