Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Tłumaczenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Tanie tłumaczenia krótkich i długich tekstów w języku angielskim

(Wrocław, Wroclaw, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jeśli potrzebujesz pilnie przetłumaczyć list,krótki lub długi tekst z języka angielskiego na język polski to moja oferta jest dla ciebie! A może potrzebujesz CV w języku angielskim lub tłumaczenia na język angielski listu, strony internetowej lub tekstu?O każdej porze dnia i nocy zgłoś się do mnie a przetłumaczę za niewielką opłatą cokolwiek zechcesz.

Moja oferta:

-tłumaczenie tekstu lub listu z języka angielskiego na język polski-10-15 zł za stronę(w zależności od stopnia trudności danego tekstu)

-tłumaczenie tekstu lub listu z języka polskiego na język angielski-10-20 zł za stronę(w zależności od stopnia trudności danego tekstu)

-CV w języku angielskim-10-15 zł (w zależności od stopnia trudności danego tekstu). W przypadku małej ilości tekstu na stronę-5-7 zł

-tworzenie angielskiej wersji twojej strony internetowej-Cena zależna od ilości tekstu(do negocjacji)

-Korekta tekstów-5-10 zł (w zależności od stopnia trudności danego tekstu)

W przypadku tekstów zajmujących mniej niż jedna strona cena poniżej 10 zł(do negocjacji)

Teksty tłumaczę zwykle od razu po otrzymaniu zlecenia w godzinach od 10 do 24 przez cały tydzień(wliczając w to Niedziele i święta).

Jestem absolwentem filologii angielskiej z doświadczeniem w tłumaczeniu tekstów i stron internetowych w języku angielskim.

Kontakt:

gg-7973255

telefon-660 297 715

Zapraszam!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl