Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Tłumaczenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Szukasz nietypowej usługi biurowej lub sekretarskiej - zapytaj !

(Pozostałe miejscowości, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Decydowanie się na przekazanie wyspecjalizowanej firmie określonych zadań związanych z prowadzoną działalnością dyktowane jest często poszukiwaniem oszczędności.
Nasza firma posiada pakiety usług komplementarnych do usług biurowych, fachowe porady i wiele innych, które zależą m.in. od indywidualnych preferencji klienta. Dzięki temu klient posiada wszystko w jednym miejscu i ma pewność, że usługi, które otrzymuje są świadczone profesjonalnie i na preferencyjnych warunkach w porównaniu z cenami rynkowymi.
Oferujemy usługi administracyjne i biurowe dla małych, nowopowstałych oraz mobilnych firm, które chcą ograniczyć koszty prowadzenia biura do niezbędnego minimum.
Umiejętne korzystanie z usług dodatkowych pozwala na lepszą organizację pracy. Zwiększ szansę na sukces. Zajmij się swoją główną działalnością, bez potrzeby zagłębiania się w techniczne aspekty prowadzenia biznesu.

Załatwianie spraw urzędowych - zastępstwo w sprawach urzędowych:
- pomoc przy rejestracji firmy - cena ustalana indywidualnie w zależności od formy prawnej firmy
W zależności od czasochłonności minimum 30 zł/godz. + koszty (m.in. opłaty urzędowe)

Doradztwo / obrabiane danych:
- doradztwo szkoleniowe
- tworzenie i aktualizacja baz danych, weryfikacja baz danych, standaryzacja baz danych, czyszczenie baz danych, tworzenie baz teleadresowych
- wyszukiwanie informacji handlowej
- przygotowywanie zestawień, danych, informacji z dostępnych ofert np. o bankach, kredytach itp.)
- przygotowywanie wniosków np. o kredyt (zbieranie danych, dokumentacji i materiałów)
- pomoc w planowaniu oraz organizacji konferencji (wyszukiwanie ofert organizatorów imprez i konferencji, incentive, eventów)
- przygotowywanie ofert handlowych,
- pośrednictwo w nawiązywaniu kontaktów handlowych.
- wzory dokumentów i pism - wyszukiwanie i udostępnianie
- wyszukiwanie plików i dokumentów elektronicznych w Internecie
- wyszukiwanie danych teleadresowych firm, instytucji i organizacji
- pisanie tekstów reklamowych, pisanie tekstów dziennikarskich
- pisanie tekstów na strony internetowe
- pisanie podań, reklamacji, pism interwencyjnych, tworzenie wzorów umów
- analiza serwisów internetowych firm konkurencyjnych

Gwarantujemy:
- wysoką jakość usługi,
- terminowość,
- doświadczonych i godnych zaufania pracowników,
- elastyczność w realizacji zlecenia,
- konkurencyjne ceny,
- możliwość przygotowania specjalnego pakietu usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.
Proponujemy zarówno długofalową współpracę jak i jednorazową realizację usługi. Przygotowujemy indywidualne pakiety usług w zależności od deklarowanych przez Klienta potrzeb.
Dbanie o standardy etyczne i dyskrecję w naszej pracy stawiamy na równi z jakością świadczonych przez nas usług.

Świadczymy usługi wspomagające prawidłowe działanie firm zajmujących się nie tylko transportem, będące odpowiedzią na indywidualne zapotrzebowanie / zapytanie Klienta (np. wyszukiwanie nowych i używanych pojazdów ciężarowych, organizacja podróży służbowych, przygotowywanie materiałów do publikacji, pomoc w organizacji różnego typu przedsięwzięć, tworzenie korespondencji / zapytań ofertowych, redagowanie pism, wsparcie administracyjne biura itd.)
Oferujemy fachowe wsparcie techniczne dot. naczep ciężarowych (zaświadczenia i certyfikaty, potwierdzanie danych technicznych i roku produkcji, części zamienne itp.)
Robimy tłumaczenia techniczne z j. niemieckiego na j. polski (i odwrotnie) wraz z odwołaniami (np. oferty, mandaty, kary nadkładane na kierowców, pouczenia, specyfikacje pojazdów, certyfikaty i inne) oraz kontakt z kontrahentem niemieckojęzycznym (telefoniczny, mailowy / korespondencyjny).
Zapraszamy do współpracy: fachowa_porada@onet.eu

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 05 Lipiec, 2010  16:53Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl