Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Sprzątanie - Mycie
<< Poprzednie ogłoszenie

Usługi porządkowe dla firm i domu. Opieka nad grobami.

(Cieszyn, Ustroń, Wisła, Skoczów, Cieszyn, )
Usługi porządkowe dla firm i domu. Opieka nad grobami. Usługi porządkowe dla firm i domu. Opieka nad grobami. Usługi porządkowe dla firm i domu. Opieka nad grobami. Usługi porządkowe dla firm i domu. Opieka nad grobami.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Swoje usługi oferujemy tym osobom, którym brak czasu i sił na codzienne porządki.

Coraz więcej czasu spędzasz w pracy, później nie masz sił na bycie z rodziną. FIRMA ŚWIETLIKI może to zmienić, powierz nam dbanie o czystość swego otoczenia, a zapewniamy, że będziesz czuł się wyjątkowo gdy po męczącym dniu pracy wrócisz do wysprzątanego i pachnącego świeżością mieszkania. Możemy także zadbać o Twój ogród czyli skosić trawę, wypielić rabaty i wiele innych.

Motto, które wyznajemy to : NASZ KLIENT JEST NASZYM PRZYJACIELEM, więc możesz być pewny, że potraktujemy Cię z szacunkiem i uczciwością. Na nas możesz polegać.

Jeśli prowadzisz firmę, to również możesz skorzystać z usług FIRMY ŚWIETLIKI. Powierz nam codzienne obowiązki, a my zadbamy o czystość w Twojej firmie, tak abyś mógł czuć się w niej dobrze i wyjątkowo, zarówno Ty jak i Twoi klienci.

Nam możesz zaufać. Decydując się na nasze usługi możesz być pewny, że zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.

Zatem dla Twojej wygody oferujemy:

* sprzątanie, czyszczenie mieszkań, biur

* odkurzanie, mycie podłóg

* mycie okien

* opieka nad grobami

* pielęgnacja terenów zielonych

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
http://firmaswietliki.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl