Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Sprzątanie - Mycie
<< Poprzednie ogłoszenie

Sprzatanie Kraków!

(31-303 Kraków ul. Stachiewicza 29 Lok.82, Kraków, )
Sprzatanie Kraków! Sprzatanie Kraków! Sprzatanie Kraków! Sprzatanie Kraków!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Sprzątanie Kraków, to Frajda dla Firmy Sprzątającej Kraków - Clear Express!

Firma sprzątająca Kraków - Clear Express, to firma doświadczona z dużymi tradycjami. Od wielu lat nasza firma sprząta generalnie Kraków.
Sprzątamy w Krakowie dla firm, instytucji użytku publicznego, biur i klientów prywatnych w Krakowie. Podczas sprzątania w Krakowie nasze zespoły sprzątaczy, są wyposażone w profesjonalny sprzęt do utrzymania czystości. Z nami Państwo będziecie się czuć komfortowo, a podczas naszego sprzątania w waszym domu, firmie czy biurze w Krakowie, jesteście chronieni polisą ubezpieczeniową na kwotę 100.000 euro. Z firmą sprzątającą Clear Express jest bezpiecznie i tanio w Krakowie. Zapraszamy na nasze całodobowe sprzątanie w Krakowie.
Właściciel firmy: Rafał Cecuga.
Tel: 696 666 166. GG. 42598029. Firmowy E-mail: biuro@clearexpress.plhttp://www.clearexpress.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl