Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Sprzątanie - Mycie
<< Poprzednie ogłoszenie

Perfekcyjne PorzĄdki

(KrakÓw, Kraków, )
Perfekcyjne PorzĄdki


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Bez względu na to czy mieszkasz w małej kawalerce czy w dużym domu, najważniejsze jest to abyś się w nim dobrze czuł. Najlepszą nagrodą po ciężkim dniu jest powrót do czystego i pachnącego domu. Żyjąc w pośpiechu nie zawsze masz czas aby zając się sprzątaniem, dlatego właśnie jesteśmy my.

Kim jesteśmy i jak sprzątamy?

Jesteśmy kobietami, które perfekcyjnie opanowały sztukę sprzątania. Działamy w zespole dwuosobowym, aby wykonywana praca była perfekcyjna i błyskawiczna. Kiedy jedna z nas zajmuje się Twoja łazienką druga sprząta już kuchnię. Dzięki takiemu podziałowi obowiązków nie musimy spędzać wielu godzin w Twoim domu a tym samym zajmować Ci czasu.
Jesteśmy miłe i uśmiechnięte a do tego bardzo dokładne, szybkie i pracowite.

Zapraszamy do współpracy.

Tel. 510 848 880 lub 796 865 417


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl