Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Sprzątanie - Mycie
<< Poprzednie ogłoszenie

Myjnia Parowa Marem J-MR8000E

(Kanie, Opole, )
Myjnia Parowa Marem J-MR8000E Myjnia Parowa Marem J-MR8000E Myjnia Parowa Marem J-MR8000E


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Czas na nowy biznes.

Mówi się, iż potrzeba matką wynalazków. I jest to oczywiście fakt, bo takie odkrycie jak myjnie parowe to ostatnimi czasy prawdziwy hit! Nie wszyscy jednak są co do niej przychylnie nastawieni, ale wynika to prawdopodobnie z tego, że nie posiadają na ich temat wystarczająco dużo wiadomości. Otóż, myjnie parowe są bardzo oszczędne i ekologiczne. Z czego to wynika? Oczywiście z tego, że samochód myjemy parą wodną, a nie samą wodą. Zatem ową myjnią parową jesteśmy w stanie umyć cały samochód wykorzystując jedynie 5 litry wody. Oczywiście wszystko zależy od parametrów, gdyż wybór myjni tego rodzaju jest ogromny, jednakże nie różnią się one od siebie wiele pod względem wydajności.

Myjka parowa sprawdza się zarówno na elementach płaskich karoserii, jak również na kołach, kołpakach, felgach aluminiowych, a także w trudno dostępnych zakamarkach. Jeśli powierzchnia jest mocniej zabrudzona np. błotem można zastosować parę bardziej wilgotną, lub zastosować bio-degradowalny detergent. Para można umyć również silnik, co jest zdecydowanie bardziej bezpieczne niż w przypadku myjki ciśnieniowej, ponieważ ilość wody w parze jest na tyle mała by nie uszkodzić elektronicznych elementów.

Marem J-MR8000E to najmocniejsza i najbardziej wydajna elektryczna myjnia parowa produkowana w Polsce.
Maszyna znakomicie nadaje się do użytku jako mobilna myjnia samochodowa, a także motocyklowa. Oczywiście zakres jej zastosowań jest nieograniczony - m.in. gastronomia, służba ochrony zdrowia, szkolnictwo, powierzchnie handlowe i wiele innych.

cena brutto 15,999 pln.


Serdecznie Zapraszamy do współpracy www.marem.pl.
Zespół Centrum Maszyn Parowych
Doradca do spraw serwisu:
Robert Zalewski tel. +48 788 729 987
Biuro +48 22 758 50 49
info@marem.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl