Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Sprzątanie - Mycie
<< Poprzednie ogłoszenie

Mobilna Myjnia Parowa PUŁAWY Michał Mierzejewski

(Puławy,Lublin,Kazimierz Dolny,Radom,Dęblin, Puławy, )
Mobilna Myjnia Parowa PUŁAWY Michał Mierzejewski


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jesteśmy nową firmą na Ziemi Puławskiej oferującą klientom kompleksowe usługi: mycia, czyszczenia i sprzątania przy wykorzystaniu nowatorskiej technologii zastosowania pary wodnej, w bezpiecznej dla czyszczonej materii temperaturze 120 stopni Celsjusza oraz ciśnieniu 8 barów. Naszą metodę wyróżnia znikoma w stosunku do tradycyjnych metod emisja ścieków i wody w formie ciekłej oraz redukcja użycia chemii czyszczącej. Dojeżdżamy do klienta pod wskazany adres. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i firm, biur, urzędów, hoteli, punktów gastronomicznych, szpitali, zakładów pogrzebowych, szkół, przedszkoli, pływalni, hal sportowych i innych instytucji pożytku publicznego oraz zakładów przemysłowych. Wysoka temperatura i ciśnienie wytwarzanej pary pozwalają dokonywać dezynfekcji i sanifikacji (natrysk płynu antybakteryjnego do wnętrza pojazdu i/lub układu wentylacji (klimatyzacji). Spectrum naszej działalności jest ograniczone jedynie granicami ludzkiej wyobraźni i obejmuje usługi z zakresu utrzymywania czystości i higieny aut, domów, wnętrz, magazynów, domowych elewacji, elementów wystroju, przydomowych i przyhotelowych ogródków, nagrobków i pomników, instalacji przemysłowych itp. Nasze usługi obejmują również pranie tapicerek, dywanów i wykładzin pianą o temp. 30-70 stopni Celsjusza i ciśnieniu 4 barów (przy zastosowaniu naszej metody dywan lub wykładzina są suche po około 15&#8211;20 minutach). Jesteśmy nastawioną na rozwój firmą na dorobku, w związku z tym obecnie dostępna oferta z biegiem czasu będzie sukcesywnie poszerzana. Działamy na terenie Puław, Kazimierza Dolnego, Dęblina i okolic. Przy większych zamówieniach nie będzie problemem dojazd do Nałęczowa, Lublina czy innych miejscowości poza obrębem województwa lubelskiego.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszych stronach internetowych: zamowmycie.pl oraz steamart.pl. Wszelkie sugestie i pytania prosimy kierować pod powyższy numer telefonu dostępny 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu oraz adres e-mail. Państwa wątpliwości z przyjemnością mogę rozwiać również w czasie bezpośredniego spotkania. Wystawiamy faktury VAT.

Oferujemy szeroko pojęte usługi czyszczenia i mycia, przy zastosowaniu nowatorskiej metody użycia pary w temperaturze 120 stopni Celsjusza i ciśnieniu 8 barów...Dojazd do klienta!!!Nieograniczone spectrum zastosowania. Wyczyścimy i umyjemy: pomnik, kostkę brukową, sofę, oczko wodne i psią budę. Mycie samochodu parą już od 25 złotych, pranie tapicerki już od 130 zł. Dezynfekcja i sanifikacja. Pranie dywanów - z opcją wykonania usługi w miejscu wskazanych przez klienta lub też nie...po prostu, przyjedziemy po brudny dywan i odwieziemy wyprany i suchy). Pranie tapicerek, które są suche tego samego dnia!!!Ceny elastyczne do negocjacji! Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl