Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Sprzątanie - Mycie
<< Poprzednie ogłoszenie

Czyszczenie Dywanów Kraków!

(31-303 Kraków ul. Stachiewicza 29 Lok.82, Kraków, )
Czyszczenie Dywanów Kraków! Czyszczenie Dywanów Kraków! Czyszczenie Dywanów Kraków! Czyszczenie Dywanów Kraków!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Czyszczenie i Pranie Dywanów na Cacy Kraków!

Nasza firma Clear Expres specjalizująca się w sprzątaniu w Krakowie, świadczy profesjonalne czyszczenie i pranie dywanów oraz wykładzin w Krakowie.
Nasz personel wysoko wykwalifikowany i solidny, podejmie się każdej trudnej usługi. Sprzątamy Kraków, czyścimy i pierzemy dywany oraz wykładziny w Krakowie, najlepszymi odkurzaczami Karcher. Bezpłatnie przyjedziemy - doradzimy i wycenimy duże zlecenie na miejscu w Krakowie. Nasza firma sprzątająca Kraków, jest bardzo dynamiczna - doświadczona i konkurencyjna. Ceny za kompleksowe sprzątanie w Krakowie i za inne wyżej wymienione usług? - z nami tanio. Nasz dynamizm i profesjonalizm jest gwarancją Państwa sukcesu. Zapraszamy.
Właściciel firmy: Rafał Cecuga.
Tel: 696 666 166. GG. 42598029. Firmowy E-mail: biuro@clearexpress.plhttp://www.clearexpress.pl »
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl