Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Sprzątanie - Mycie
<< Poprzednie ogłoszenie

Clean Pro- profesjonalne sprzątanie

(Gdynia, Gdynia, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu usług czyszcząco-porządkowych w obiektach zamkniętych (włącznie z przyległymi terenami zewnętrznymi), w których skład wchodzą m. in.: sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, mieszkań, biur, hoteli, sklepy wielko powierzchniowe. Dla każdego typu powierzchni nasza firma sprzątająca stosuje różne technologie utrzymania czystości, co sprawia, że sprzątanie jest skuteczne i łatwe.
Cechuje nas profesjonalizm i świadczenie usług na najwyższym poziomie, przy użyciu sprzętu renomowanych firm oraz w oparciu o środki czyszczące, które posiadają atesty poświadczające ich wysoką jakość i nieszkodliwość dla ludzi i środowiska. Do wykonania zamówionych usług zapewniamy fachowy dobór odpowiednich maszyn i urządzeń. Dzięki zastosowanym technologiom sprzątanie każdego rodzaju powierzchni jest wysoce skuteczne, a efekty miłe dla oczu. Oprócz podstawowych czynności w naszej ofercie na sprzątanie przedstawiamy dodatkowe czynności uzgodnione z Klientem: sprzątanie terenów zewnętrznych, rozmrażanie i sprzątanie lodówek, mycie naczyń i wiele innych.
Efektem naszej pracy są czyste, pachnące i błyszczące pomieszczenia, przejrzyste okna, sterylnie czyste łazienki. Zakres usług dostosowujemy indywidualnie i zgodnie z życzeniem Klienta- dokładając wszelkich starań, aby Zleceniodawca był zawsze zadowolony z efektów naszego sprzątania.

W przypadku zainteresowania się naszą propozycją prosimy o kontakt. Jesteśmy firmą elastyczną i otwartą na sugestie klientów.
http://www.cleanpro.com.pl/


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl