Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

Tynkowanie maszynowe, Tynki gipsowe, cementowo-wapienne

(śląsk, Dąbrowa Górnicza, )
Tynkowanie maszynowe, Tynki gipsowe, cementowo-wapienne


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)

Tynki Maszynowe

Od wielu lat wykonujemy tynki gipsowe i cementowo-wapienne agregatami dla firm jak i prywatnych klientów. Dysponujemy własnym sprzętem i transportem.
Doświadczenie zdobyte w kraju jak i za granicą na dużych obiektach użyteczności publicznej jak i jednorodzinnych domkach pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość naszych prac.
Pracujemy na nowym sprzęcie oraz na materiałach Knauf i Kreisel. Wykonujemy tynki z materiałów workowanych jak też pracujemy na silomatach.
Cena za 1m2 tynku gipsowego wynosi 21zł i zawiera robociznę oraz wszystkie potrzebne materiały tj: tynk Knauf, narożniki, siatki, grunty, folie zabezpieczające oraz profesjonalne listwy przyokienne pozwalające na równe, estetyczne oraz zapobiegające pęknięciom wykończenie połączenia glifu okiennego z oknem.
Po wykonanych pracach tynk nadaję się do malowania bez dodatkowych szpachlowań, czy też innych poprawek. Budynek zostawiamy czysty, gotowy do kolejnych prac.
Na Nasze prace wystawiamy pisemną 3 letnią gwarancję, która zawarta jest w umowie. Na życzenie klienta wystawiamy też fakturę VAT.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych prac na budowę, pomiar i wycenę robimy gratis.

Remigiusz Zagól 798 921 307


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl