Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

Tynki Gipsowe Maszynowe Posadzki Mixokret ZamoŚĆ

(ZamoŚĆ Lubelskie, Zamość, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Witamy serdecznie Oferujemy usługę w zakresie profesjonalnego wykonania tynków gipsowych.Tynki nasze wykonywane są mechanicznie agregatem tynkarskim niemieckim PFTG4 przy użyciu najlepszych na rynku materiałów KNAUF MP 75L , wraz z niezbędnymi do jego wykonania akcesoriami: gruntem( również firmy Knauf). narożnikami, siatką do ew. wzmocnień, foliami i taśmami ochronnymi Posiadamy także profesjonalny sprzęt niemieckiej firmy PFT.. Nasze doświadczenie to ponad 8 lat pracy w tym segmencie i na przestrzeni tego czasu wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję w branży budowlanej.. Pozostawiamy teren budowy w należytym porządku.Powyższa cena dotyczy wykonania 1m kw bez naszego materiału istnieje możliwość wykonania tynku z naszym materiałem w cenie 21 zł za 1 m.kw Teren działania to Zamość Lublin,Chełm,Tomaszów lubelski i okolice w woj lubelskim oraz Warszawa.WYKONUJEMY RÓWNIEŻ POSADZKI WYLEWKI MIXOKRETEM ORAZ W OKRESIE ZIMOWYM MONTAŻ PŁYT G-K.
Klienci naszej firmy mogą liczyć nie tylko na wysoką jakość usługi, ale także na fachową poradę w takich kwestiach jak dobór materiałów, czy przebieg procesu inwestycyjnego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb.
Naszą firmę cechują solidność ,terminowość oraz elastyczność wobec wymagań klienta, która przejawia się miedzy innymi przyjaznymi cenami, uwzględniającymi potrzeby każdego inwestora oraz aktualną sytuację na rynku. Nasze usługi wykonujemy zarówno na własnych materiałach, jak i na materiałach powierzonych przez klienta.
Dokładamy wszelkich starań, aby klient miał poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji z wykonanych przez nas robót.
Zaufało nam już bardzo wielu klientów, zarówno inwestorzy indywidualni jak i firmy.
Pomiary i wycena gratis.
TEL. 511-273-334


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl