Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

Tynki Gipsowe I Cementowe Posadzki-wylewki Mixokretem

(ŁÓdŻ-piotrkÓw-radomsko-Łask-tomaszÓw, Łódź, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Kompleksowe usługi dla firm i osób prywatnych
Jesteśmy prężną firmą działającą na terenie całego kraju jak i za granicami Polski. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, wykonujemy także obiekty wielkopowierzchniowe dla profesjonalnych inwestorów. Na wszystkie nasze prace udzielamy gwarancji jakości. Krótkie terminy realizacji oraz wysoka jakość oferowanych usług są naszym znakiem rozpoznawczym.
Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem co uwidacznia się w uznaniu naszych Klientów.


POSADZKI MASZYNOWE - zacierane mechanicznie
Posadzki wykonywane w tej technologii gwarantują wysoką jakość - powierzchnia jest równa i gładka. Bardzo dobra jakość uzyskanego podłoża oraz idealny poziom, sprawia, że na uzyskaną posadzkę nie musimy stosować klei, masy wyrównującej czy też kosztownych wylewek samopoziomujących.
Tak wykonana powierzchnia (wylewki mechaniczne) doskonale nadaje się pod panele, wykładzinę podłogową czy płytki.
Oferujemy wykonanie wylewek cementowych z mixokretów spalinowych firmy Brinkmann. Zastosowanie nowoczesnych maszyn pozwala na wykonywanie posadzek w trudno dostępnych miejscach oraz w znacznym oddaleniu od miejsca składowania materiałów.


TYNKI MASZYNOWE - gipsowe, cementowo-wapienne
Tynki maszynowe, bardzo dobrze sprawdzają się w budownictwie mieszkaniowym, w pomieszczeniach codziennego użytku - hotelach, szkołach, szpitalach. Mogą być stosowane zarówno w pomieszczeniach o zwykłej wilgotności powietrza, jak i o podwyższonej - takich jak kuchnie czy łazienki.
Gipsowe, zaprawę tynkarską można kłaść na podłoża z gipsu, cegły ceramicznej czy wapienno-piaskowej, betonu, betonu komórkowego...
Cementowo-wapienne, ten rodzaj zaprawy jest jednym z ciągle popularnych materiałów, wykorzystywany jest zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego...


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl