Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

TYNKI TRADYCYJNE CEMENTOWO-WAPIENNE MASZYNOWO MAŁOPOLSKA

(KRAKÓW, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Tradycyjny, czy gipsowy? &#8211; to jedno z podstawowych pytań stawianych przy wyborze rodzaju tynku. Faktem jest, że dyskusje o wyższości jednych tynków nad drugimi nigdy się nie kończą. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem wyłącznie wewnętrznych tynków tradycyjnych cementowo-wapiennych. Ot, tynk tradycyjny poprawnie wykonany i zatarty gąbką ma swój niepowtarzalny urok, całkiem jak czarno-białe zdjęcia.

Istotną zaletą tynków cementowo-wapiennych jest, przede wszystkim, możliwość zastosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, duża odporność mechaniczna np. na uderzenia, zarysowania a także trwałość w pomieszczeniach o wysokiej stałej wilgotności, powyżej 80% takich jak łazienki. Tynk tradycyjny jest zdrowy, antyseptyczny, antygrzybiczny i nie dopuszcza do rozwijania się pleśni (polecane dla alergików). Pochłania i oddaje wilgoć w pomieszczeniu co pozwala na utrzymanie stałego sprzyjającego klimatu.

Tynki wykonujemy maszynowo, co zapewnia krótkotrwałe terminy realizacji. O tym, że jest to tynk w 100% tradycyjny świadczy fakt, że powstaje on z materiałów (cement, wapno, piasek oraz woda) bezpośrednio na placu budowy, a nie z gotowej zaprawy w workach.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl