Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

Skuteczne izolacje poddaszy, stropów, ścian i podłóg- 20 lat gwarancji!!!

(Wrocław, Wroclaw, )
Skuteczne izolacje poddaszy, stropów, ścian i podłóg- 20 lat gwarancji!!! Skuteczne izolacje poddaszy, stropów, ścian i podłóg- 20 lat gwarancji!!! Skuteczne izolacje poddaszy, stropów, ścian i podłóg- 20 lat gwarancji!!!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
EKO-PLUS Łukasz Bomba
ul.Sulejowska 14 ; 51-126 Wrocław NIP 895-177-12-73 REGON 021327408
www.eko-plus.com bomba@eko-plus.com mob.502298228

Efektywne i szczelne izolacje !!!
poddaszy
stropów
podłóg
ścianInformację na temat naszych ociepleń


Od dawna wiadomo że najwięcej ciepła "ucieka" z domu przez dach dlatego tak ważna jest dobra termoizolacja poddasza, dzięki naszej technologi jesteśmy w stanie uzyskać już 94% efektywności oszczędzania energii przy warstwie o grubości 10cm (odpowiadającej 30-35cm standardowego ocieplenia). Największą zaletą naszej technologi jest wyjątkowa szczelność instalacji, pozwalająca zatrzymać ciepłe powietrze wewnątrz budynku, jednocześnie bardzo dobra paroprzepuszczalność nie spowoduje efektu termosu i znacznie poprawi jakość powietrza w domu. Te właściwości pozwalają nam utworzyć skuteczne, szczelne i ekologiczne ocieplenie najnowszej generacji. Dodatkowo udzielamy 20-sto letniej gwarancji , tzn że po 20 latach nasza piana nie wykaże żadnych zmian i zachowa swoje właściwości izolacyjne, paroprzepuszczalne, nie skruszeje , nie utleni się i nie obwiśnie.

Piana przylepia się do wszystkich ocieplanych powierzchni, wypełnia wszelkie nieszczelności i tworzy jednolitą, ciepłą i szczelną warstwę, bez mostków cieplnych. Chroni budynek nie tylko przed promieniowaniem ciepła, lecz również przed ucieczką ciepłego powietrza przez konstrukcję. Ponadto skomplikowana budowa drobnych komórek nie pozwala piance wsysać wewnątrz siebie wilgoci, jednocześnie zapewniając wystarczającą przepuszczalność pary, co czyni pianęocieplającym materiałem oddychającym.

Pianę natryskuję się na izolowaną powierzchnię przy pomocy specjalistycznego sprzętu, w ciągu 3-5 sekund zwiększa swą objętość do 100 razy, tworząc miękką warstwę ciepłej, szczelnej i elastycznej piany termicznej.

Zalety:

Szczelność - technologia izolacji natryskowych pozwala na otrzymanie niezwykle szczelnych izolacji (brak mostków termicznych), wypełnia wszystkie szczeliny i puste przestrzenie, tworząc półsztywną barierę zatrzymująca ciepło wewnątrz budynków.

Oszczędność - redukcja kosztów ogrzewania nawet do 50%. NIŻSZE RACHUNKI. Urządzenia grzewcze mogą mieć 30% mniejszą wydajność. Cena instalacji porównywalna lub niższa od tradycyjnych metod izolacji.

Kompleksowość **** jednym produktem ocieplimy poddasze, ściany, strop, podłogę.

Łatwość - bez specjalnego przygotowania ocieplanej powierzchni, bez foli ochronnych. Dzięki pianie można ocieplić konstrukcje każdego kształtu nawet w trudno dostępnych miejscach, co pozwala ocieplić budynek o każdym przeznaczeniu.

Szybkość - ocieplenie standardowego poddasza trwa jeden dzień. Dodatkowo bezpośrednio po natrysku można wykonywać dalsze pracę.

Bezpieczeństwo - piana termiczna nie ma żadnych skutków ubocznych, czy cech negatywnych. Po instalacji nie pyli się, nie gnije, nie pleśnieje, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji.
Udzielamy 20 letniej gwarancji - każdy klient otrzymuje certyfikat gwarancyjny, w którym potwierdzona jest jakość i długowieczność piany termicznej oraz jakoś wykonywanych prac. Z biegiem lat piana nie obwiśnie i nie zmieni swoich właściwości izolacyjnych.
Jest to technologia ekologiczna. Nie ma żadnych skutków ubocznych lub cech negatywnych. Nie pyli, nie pleśnieje, nie gnije, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl