Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

Renowacja i remonty dachów nylonem dekarskim.

(Świnoujście, Świnoujście, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wykonujemy usługi w oparciu o materiały o nazwie Nylon Dekarski Dachermann.
Jest on plastycznym tworzywem, wyprodukowanym na bazie polimerów. Daje się łatwo rozprowadzać szczotką, wałkiem lub pędzlem na takie podłoża jak: papa, blacha albo beton, przylegając do nich ściśle bez względu na kąt nachylenia powierzchni.

Nylon Dekarski Dachermann to zupełnie nowy rodzaj pokrycia dachowego, który znacznie upraszcza i przyspiesza proces krycia dachu, gwarantuje jego wieloletnią szczelność, ułatwia naprawę starych powłok, przedłuża ich żywotność i jest wyjątkowo odporny na działanie wszystkich czynników atmosferycznych. Znajduje zastosowanie praktycznie na każdym dachu - płaski i skośny, metalowy i bitumiczny, pokryty foliami dachowymi i eternitem. Można wykonać nowe pokrycie na podłożu betonowym jak i odnowić starą betonową dachówkę

Nylon Dekarski Dachermann jest produktem przygotowanym do bezpośredniego użycia (jest sprzedawany w postaci przypominającej gęsty budyń, jednak po rozprowadzeniu i wyschnięciu zamienia się w zwartą a jednocześnie elastyczną powłokę podobną do nylonu). Najszybciej, wydajnie i skutecznie nanosi się go w dwóch warstwach z zastosowaniem wałków dekarskich ewentualnie pędzli. Nie należy jednak zapomnieć o uprzednim oczyszczeniu i odpyleniu podłoża oraz starannym zagruntowaniu preparatem gruntującym do powłok Dachermann.
Trwałe &#8211; powyższe cechy sprawiają, że powłoki wykonane z Nylonu Dekarskiego Dachermann są wyjątkowo trwałe nawet w warunkach ekspozycji na ekstremalne czynnik zewnętrzne.
Niski koszt materiałów oraz usługi w porównaniu do pokryć papowych
Gwarancja 15 lat
Pozostałe informacje na stronie:
www.dachermann.com

Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane
" Joanna"
tel. 790-678-752, 518-246-600, 792-364-056


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl