Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

RUSZTOWANIA WYNAJEM MONTAŻ RUSZTOWAŃ

(RADOM, Radom, )
RUSZTOWANIA WYNAJEM MONTAŻ RUSZTOWAŃ RUSZTOWANIA WYNAJEM MONTAŻ RUSZTOWAŃ RUSZTOWANIA WYNAJEM MONTAŻ RUSZTOWAŃ RUSZTOWANIA WYNAJEM MONTAŻ RUSZTOWAŃ


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)

Firma SCAFF.PL RUSZTOWANIA oferuje wszechstronne, wydajne i niezawodne usługi w zakresie wynajmu, montażu rusztowań modułowych. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w zakresie montażu i demontażu wszystkich typów rusztowań na rynku europejskim jak i polskim.
Możecie być Państwo pewni z otrzymania usług najwyższej jakości z dynamicznym i profesjonalnym zespołem a to z powodu naszej etyki pracy, które zdobyliśmy taką fantastyczną renomą na rynku pracy. Cały nasz zespół został przeszkolony z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa z dziedziny montażu rusztowań.

Naszą specjalizacją to angielskie rusztowania modułowe typu CUPLOK charakteryzujące się szerokością (głębokością) 1.2m co jest równoznaczne ze zwiększoną swobodą niż standardowe ramowe rusztowania powierzchnią roboczą (użytkową). Jest całkowicie wyprodukowane ze stali ocynkowanej. Unikalny okrągły punkt węzła (patrz. zdj.) pozwala na połączenie 4 elementów za pomocą jednego uderzenia co pozwala także na bardzo szybki montaż jak i demontaż, spełniające normy europejskich standardów BS-EN 12810, BS-EN 12811.DO ZALET RUSZTOWANIA CUPLOK MOŻNA ZALICZYC:

&#8226; platformy o szerokości (głębokości) niespotykanej na polskim rynku do 1.2m !!!,
&#8226; idealne do prac kamieniarskich, murarskich, ociepleniowych a także wykończeniowych,
&#8226; możliwość regulowania wysokości podestów co 0.5m!!!,
&#8226; dostęp do pracy ciągłej az do 300kg/m2 na jednej platformie,
&#8226; szybsze wznoszenie niż standardowe rusztowania ramowe, az do 4 elementow za jednym zamachem,
&#8226; unikalny punkt węzła,
&#8226; wyższą jakość materiałów,
&#8226; bardzo odporny na uszkodzenia,
&#8226; podesty drewniane, stalowe lub aluminiowe.


CUPLOK &#8211; jest idealnym rozwiązaniem dla szerokiej gamy
zastosowań włączając:
- elewacje
- budynki okrągłe
- klatki schodowe
- mosty
- itp.Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji proszę nie wahać się skontaktować z nami :

Mariusz Falkiewicz Sławomir Sobonski e-mail: kontakt@scaff.pl
+48796613242 +48880317116


Zapraszamy do obejrzenia naszej strony:
www.rusztowania.ecom.com.plJESTEŚMY BARDZO DUMNI Z TEGO, CO ROBIMY W PRZEKONANIU, ZE CENY NASZEJ OFERTY I NASZEGO ZAANGAŻOWANIA W DBAŁOŚĆ O KLIENTA SĄ NIEPODWAŻALNE.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl