Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

Osuszanie murów, ścian budynków

(Kalisz, Kalisz, )
Osuszanie murów, ścian budynków


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Wilgoć w domu? Mokre ściany, nieprzyjemny zapach, grzyby i pleśnie? Farba się łuszczy a tynk odchodzi płatami? Dzieci kaszlą, łatwo chorują i wszyscy mamy skłonność do alergii?
Bardzo możliwe że to efekt tzw. podciągania kapilarnego czyli "zasysania" przez mur wilgoci z gruntu. Jeżeli tak to mamy rozwiązanie: austriacki System Aquapol .

Jest to metoda nieinwazyjna, a więc bez wielkich i uciążliwych prac budowlanych. Od lat 80-tych ubiegłego wieku zastosowany ponad 44 000 razy w krajach europy zachodniej. W Polsce od roku 2003 osuszyliśmy 800 obiektów i zapraszamy do ich oglądania oraz kontaktu z właścicielami.

Ponieważ skuteczność systemu sprawdziliśmy w praktyce udzielamy 20 letniej gwarancji na piśmie. Jest to gwarancja utrzymania efektu a więc suchego muru, a nie wyłącznie działania urządzenia.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl