Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Osuszanie budynków i mieszkań &#8211; Bezpłatny pomiar i ekspertyza

(Wroclaw, )
Osuszanie budynków i mieszkań &#8211; Bezpłatny pomiar i ekspertyza


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Jeżeli macie państwo kłopot z wilgocią, pleśnią, grzybem na ścianach lub zawilgoconą piwnicą zapraszamy do zapoznania się z ofertą :

Nasza metoda jest bezinwazyjna &#8211; Proponujemy także państwu bezpłatny pomiar i ekspertyzę ( dane kontaktowe poniżej lub przez platformę ogłoszeniową )


Inni obiecują, my gwarantujemy ( 25-letnia gwarancja skuteczności )

ELEKTRO-FIZYCZNA metoda osuszania i zabezpieczania ścian jest najlepszą bezinwazyjną metodą osuszania murów, budynków itd. bez zagrożenia dla człowieka i procesu budowlanego.
Jak to działa 

Metoda ta polega na polaryzacji pola  w murze, a tym samym odwróceniu ruchu kapilarnego wody-wilgoć wróci do ziemi. Jednocześnie urządzenia firmy DRYMAT, które są montowane na stałe bez względu na porę roku w miejscu centralnym tak, aby w promieniu działania znalazł się cały obiekt. Urządzenie aktywnie odsalają ściany i fundamenty spełniając rolę izolacji pionowej jak i poziomej. Dodatkowo w trakcie ELEKTRO-FIZYCZNEGO osuszania budynku zapobiega się dalszemu rozwojowi grzybów, bakterii i glonów.

Analizując proces kapilarności, wypracowaliśmy sprawdzony system osuszania budynków. Urządzenie permanentnie wysyła sygnały o ustalonym promieniu na falach długich. Mają one za zadanie krótkoterminowe &#8222;powiększenie&#8221; matematycznego kąta pomiędzy atomami tlenu i wodoru. Wytwarza się w ten sposób pole magnetyczne wzmacniające dodatnie cząstki atomu wody, co powoduje, że ujemnie naładowane podłoże przyciąga wodę i odprowadza ją do ziemi. W ten sposób bezinwazyjnie wytwarza barierę, która we współpracy z pionierską metodą odsalania (proces zobojętniania, dzięki któremu sól staje się nierozpuszczalna i nie zatrzymuje wody) zapobiega kapilarnemu podciąganiu wody.

System Drymat, to urządzenie Niemieckiego producenta charakteryzujący się kompleksowym działaniem, zapewnia bowiem osuszanie, odsalanie, a także stworzenie powłoki ochronnej (izolacja pionowa pozioma) dla Twojego domu. To pierwsze na świecie technologia o tak szerokim spektrum działania. Osuszanie budynków, przy pomocy tej metody można zastosować do każdego rodzaju konstrukcji murowanych. System jest bezinwazyjny, dlatego też, do wykonania powłoki nie ma potrzeby prowadzenia odwiertów, czy też innych prac, z którymi wiąże się gruz i pył budowlany. Gwarantujemy, że statyka budowli nie zostanie naruszona a zostaną osuszone nawet piwnice,lochy oraz miejsca trudno dostępne.

Zapraszamy do kontaktu poprzez ogłoszenie lub przez naszą stronę www.drymat.pl/kontakt

Z poważaniem, 
Zespół Drymat.

http://www.drymat.pl »


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl