Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

Nie masz czasu na remont, drobne naprawy. Nic nie szkodzi Ja Tobie pomogę.

(Szczecin, Szczecin, )
Nie masz czasu na remont, drobne naprawy. Nic nie szkodzi Ja Tobie pomogę. Nie masz czasu na remont, drobne naprawy. Nic nie szkodzi Ja Tobie pomogę. Nie masz czasu na remont, drobne naprawy. Nic nie szkodzi Ja Tobie pomogę. Nie masz czasu na remont, drobne naprawy. Nic nie szkodzi Ja Tobie pomogę.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Nie masz czasu na remont, drobne naprawy. Nic nie szkodzi Ja Tobie pomogę. Możemy to zrobić razem.
FACHOWIEC
do wynajęcia .
Nie masz czasu na remont, drobne naprawy. Nic nie szkodzi Ja Tobie pomogę.

Nie masz czasu na remont. Drobne naprawy zajmują jednak więcej czasu.. Nic nie szkodzi Ja Tobie pomogę.

FACHOWIEC do wynajęcia!!

Kompleksowy remont mieszkania, domu od podłogi po sufit ( wykładanie paneli podłogowych, wylewanie posadzki, kafelkowanie, malowanie, tapetowanie, tynkowanie, wykładanie kasetonów sufitowych ).

Od korytarza po łazienkę przez kuchnie ( wstawianie drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, renowacja mebli, wymiana oraz instalacja gniazdek elektrycznych, przegląd sprzętu RTV i AGD, zabudowa kuchni ).

Docieplenie budynku na zewnątrz i wewnątrz. Stawianie ścian działowych.

Mogę to zrobić kiedy ty nie masz czasu lub pomóc Tobie w wykonaniu.
Zadzwoń do Marcina. 505 391 737

Jeśli potrzebujesz FACHOWCA który szybko naprawi, wymieni, poprawi, podłączy lub wszystko inne co w domu się zepsuje. Dzwoń. Mam atrakcyjne pakiety miesięczne na naprawy drobne w domu. Oferuje również pakiety na PRACE KONSERWATORSKIE MIESZKANIA. POMOCNY FACHOWIEC &#8211; nowa jakość i usługa.

W sprawie utrzymania czystości w domu mam również fachowca który zapewnią profesjonalizm w utrzymaniu czystości w mieszkaniu.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl