Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

Nawiewniki okienne, sprzedaż, montaż

(Warszawa, Białystok, )
Nawiewniki okienne, sprzedaż, montaż


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Firma Construo s.c. propaguje kontrolowaną wentylację poprzez montaż okiennych nawiewników powietrza. Jako jedni z nielicznych oferujemy sprzedaż, oraz montaż nawiewników w zamontowanych już oknach.

Częstym problemem w termo-modernizowanych budynkach jest brak odpowiedniej wentylacji. W odróżnieniu od tak zwanego "starego budownictwa" ocieplone lub nowe budynki z zamontowanymi energooszczednymi oknami, w których ściany i okna przewodzą minimalne ilości ciepła i nie przepuszczają prawie w ogóle powietrza wymagają montażu urządzeń spełniających role naturalnych nieszczelności starych okien.

Nawiewniki powietrza pozwalają na wentylację pomieszczeń przy całkowicie zamkniętym oknie, przez dopuszczenie stałej ilości powietrza. W odróznieniu od uchylenia czy mikrorozszczelnienia okna nawiewnik zapobiega wyziębieniu mieszkania, dostawaniu się do pomieszczeń wody opadowej, owadów i ogranicza hałas. Uchylenie okna zakłóca pracę zaworów termostatycznych w grzejnikach co w konsekwencji prowadzi do zwiększonego zużycia energii. Nawiewnik nie wymaga zostawienia otwarego okna kiedy wychodzimy z domu, dzięki czemu pomimo wentylacji jest on ciągle zabezpieczony przed włamaniem

Instalacja nawiewników, może być wykonywana zarówno zimą jak i latem, polega ona na wierceniu lub frezowaniu otworu w skrzydle i ościeżnicy okna, oraz przykręceniu nawiewnika. Montaż jednego nawiewnika to ok 45 minut.

Oferowane nawiewniki posiadają Aprobatę Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej.


tel. + 48 502 390 754serwis@construo-commerce.comlubtel. +48 502 719 516montaz@construo-commerce.com


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl