Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

KOMPLEKSOWA BUDOWA DOMÓW WYKOŃCZENIA WNĘTRZ I REMONTY

(Poznań, Poznań, )
KOMPLEKSOWA BUDOWA DOMÓW WYKOŃCZENIA WNĘTRZ I REMONTY KOMPLEKSOWA BUDOWA DOMÓW WYKOŃCZENIA WNĘTRZ I REMONTY KOMPLEKSOWA BUDOWA DOMÓW WYKOŃCZENIA WNĘTRZ I REMONTY KOMPLEKSOWA BUDOWA DOMÓW WYKOŃCZENIA WNĘTRZ I REMONTY


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Firma budowlana Monbud jest firmą z 10 letnim stażem. Naszą markę i jakość usług toworzymy na rynku budownictwa dzięki doświadczeniom zbieranym od lat. Zapraszamy do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji.

Zajmujemy się wykonaniem domów na zlecenie klientów na ich działkach. Jesteśmy generalnym wykonawcą budowy. Tajemnicą sukcesu naszej firmy jest ekonomiczne i jednocześnie wysokiej jakości budownictwo jedno- i wielorodzinne, zarówno ze względu na stosowane materiały, jak i na sam proces budowy.
W grupie znajdują się wyspecjalizowani pracownicy budowlani,którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania.Oprócz doswiadczenia posiadamy dużą wiedzę i praktykę,służymy również radą w doborze materiałów i zagospodarowaniu przestrzeni. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne jak i liczne przedsiębiorstwa które znają naszą fachowość, solidność i zorganizowanie.

Zakres naszych usług rozciąga się wachlarzem od prac przygotowawczych terenu (wyburzanie i rozbiórka obiektów ) do budowy nieruchomości, poprzez wznoszenie budynku od podstaw.

Specjalizujemy się w usługach wykończeniowych i remontowych, a w szczególnosci:gładzie gipsowe
układanie glazury i terakoty
układanie paneli sciennych i podłogowych
usługi posadzkarskie
klinkier,płytki,ogrodzenia,
usługi elektryczne
ścianki gipsowe
sufity podwieszane i scianki działowe
montaż armatury i ceramiki sanitarnej
montaż ścian działowych, drzwi i sufitów podwieszanych z oświetleniem halogenowym
usługi malarskie
malowanie i tapetowanieSzukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl