Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

Izolacje poddaszy Pianką

(olsztyn, Olsztyn, )
Izolacje poddaszy Pianką


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
WITAM
Chciałbym zachęcić państwa do zapoznania się z Ocieplaniem Natryskowym Poddaszy Pianką Poliuretanową
Ta Nowa Technologia ta jest alternatywą dla powszechnie stosowanych metod ocieplenia jak wełna mineralna, styropian, celuloza. Jest jednak bardziej skuteczny gdyż zwiększa swoją objętość dociera w trudno dostępne miejsca likwidując w ten sposób wszelkie nieszczelności, jak mosty termiczne. . Pianka pozwala oszczędność na ogrzewaniu i klimatyzacji w stosunku rocznym o około 30-40 % energii.
Pianka charakteryzuje się doskonałymi parametrami izolacyjnymi, nie wsysa w siebie wilgoci , jednak zapewnia wystarczającą przepuszczalność pary i powietrza czyniąc materiał ocieplający materiałem oddychającym. Pianka nie pali się jest samo gasnąca, nie pleśnieje, nie gnije, nie zachodzi zjawisko utleniania pianki, niczego nie wydziela do środowiska, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Amerykańskie Stowarzyszenie Ludzi Chorych na Astmę uznało pianę termiczną za najbardziej ekologiczny materiał ociepleniowy.
Można nią izolować budynki szkieletowe, dachy od wewnątrz- poddasza, ścianki działowe, domki typu kanadyjki, domy z bali. Produkt został nazwany najbardziej przyjaznym ekologicznie materiałem izolacyjnym. Pianka posiada również wysoki współczynnik wygłuszający mozna ja stosować w studiach nagraniowych.
Gwarancja na wykonane ocieplenie pianami .
Pracujemy na wysokiej klasy urządzeniach umożliwiające nam uzyskanie najlepszych parametrów i jakości oraz szybkości wykonania usługi adekwatnej do ceny.
Naszymi klientami są osoby szukające nowych rozwiązań zmniejszających koszty ogrzewania i komfortu latem i zimą.
Na rynku Kanadyjskim oraz Europejskim produkt jest bardzo dobrze znany i powszechnie stosowanym. W Polsce jest juz dostępny od niedawna i zyskuje coraz więcej zwolenników którzy dostrzegają jego wyjątkowe walory. Pamiętajmy ze niezależnie od zastosowanej izolacji zakryjemy ją na stałe płytami G-K i prosze sie zastanowić co sie dzieje z materiałami dziś stosowanymi np. popularną wełną kiedy dostanie wody, kiedy krokwie zaczną pracować i wełna sie osuwa w dół pod wpływem ciężaru tworząc mosty termiczne, itp. W przypadku Pianki nic takiego sie nie dzieje ponieważ nie wsysa w siebie wody jest elastyczna nie obwisa ,nie pęka i utrzymuje swój kształt (nie utlenia sie).
Przykładowo 10 cm pianki poliuretanowej zapewnia identyczną izolację co 18 cm wełny i 16 cm styropianu !!!!!!!!!! 15 cm pianki poliuretanowej = 27 cm wełny mineralnej!!!!!= 24 cm styropianu!!!!!
15 cm pianki poliuretanowej posiada współczynnik k = 0, 162[W/m2*K]
Nasze dewizy, którymi kierujemy się na co dzień to: ZADOWOLENIE KLIENTA, JAKOŚĆ, SOLIDNOŚĆ I PROFESJONALIZM
Zapraszamy do dokładnego zapoznania sie z ta technologią i współpracy, w razie jakiś pytań prosze sie kontaktować.

ECO Spray-Therm Tomasz Paciorkiewicz
lokalizacja: warmia-mazury

e-mail: eco-spray@wp.pl

www.ecospraytherm.com.pl

telefon:

komunikator: Gadu-Gadu: 9713693


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl