Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

Docieplenie, ocieplenie, docieplenia, ocieplenia budynków

(Szczecin, Szczecin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Myślę, że pamiętasz, że zbliża się zima? A czy jesteś do niej przygotowany, czy twój dom jest przygotowany do tegorocznej mrozów. Nie chcesz chyba zostać na lodzie. Pomyśl już teraz o ociepleniu swojego domostwa.
Nie mów, że nie masz pieniędzy, wiesz dobrze, że to inwestycja na lata.
Nie mów, że nie masz czasu, od tego właśnie jest Pomocny Fachowiec.
Jeśli chcesz możemy to zrobić razem, jeśli chcesz udzielę Ci kilku porad, a jeśli stwierdzisz, że potrzebujesz kogoś doświadczonego, to zostaw to na mojej głowie, w końcu od tego jestem.

Wstępna cena to :
55 &#8211; 75 zł/m2
w kwocie tej mieszczą się następujące czynności:
 położenie styropianu
 zakołkowanie styropianu
 wtopienie siatki
 położenie tynku


Końcowe koszta ustalam z klientem po indywidualnej konsultacji. Wystarczy zadzwonić na 505 391 737 , lub wysłać maila pod adres pomocnyfachowiec &#8211; to nic nie kosztuje.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl