Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

Deskowania-szalunki Stropowe-okazja

(Żagań, Żagań, )
Deskowania-szalunki Stropowe-okazja Deskowania-szalunki Stropowe-okazja Deskowania-szalunki Stropowe-okazja Deskowania-szalunki Stropowe-okazja


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Sprzedaż szalunków systemowych.

Szalunki stropowe FORZA 2000 polecane przez naszą firmę są systemem przeznaczonym do realizacji stropów żelbetowych lub prefabrykowanych.

Szalunki stropowe FORZA 2000 oferują kondygnację gotową (ukończoną)+kondygnację podpartą.

Podstawą systemu są łatwe w montażu i w dostosowaniu do każdej powierzchni profile stalowe(powłoka ocynku),tworzące płaską i wytrzymałą strukturę nośną.Jest to odpowiedni system do wznoszenia budynków wielopiętrowych o dużych powierzchniach stropów jak i dla budownictwa jednorodzinnego.

Zawiera się z trzech podstawowych elementów (profil prowadzący, profil główny, wstawka). Podparcie można realizować w środku długości wstawki co umożliwia późniejszy demontaż już po 3 dniach od betonowania (z wyjątkiem elementów podpartych) robiąc bezpośrednio podparcie na stropie przy użyciu wstawki odzyskiwalnej i przenosząc cały materiał na kondygnację wyżej. Po 3 dniach odzyskuje się 82% użytych materiałów w celu ich ponownego wykorzystania i 100% sklejki szalunkowej.
Najszybszy i najbardziej opłacalny system stropowy na rynku. Jego podstawową zaletą jest powtarzalność wszelkich czynności i kombinacji.

*System szalunków stropowych:

-profil prowadzący 4m

-profil główny 2m,4m

-profil pomocniczy 4m

-wstawka 2m

m2-55 zł.


*System oferuje dużą swobodność przy realizacji zmian kierunków,składa się z elementów stalowych

-profil prowadzący 1m

-profil główny 2m,4m

-wstawka odzyskiwana 1m

ml/55zł.

Szalunki stropowe posiadają pełną dokumentację techniczną i certifikat producenta.
Przy większej ilości zakupu możliwość negocjacji cen.

Zapraszamy do współpracy przy inwestycjach budowlanych.
Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr.tel.530487766

Ogłoszenie dodane
: Czwartek, 22 Listopad, 2012  17:58Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl