Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

Budowa domów,wykończenia,remonty,ocieplenia,instalacje

(Legionowo, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Od 10 lat zajmujemy się budową domów, kompleksowymi remontami, adaptacjami, instalacjami oraz dociepleniami budynków i pełną gamą robót wykończeniowych od pomysłu do projektu, z każdym rokiem rozszerzamy zakres działalności oraz swój potencjał techniczny. Budujemy z materiałów własnych lub powierzonych, posiadamy własny sprzęt i zakwaterowanie, nasi pracownicy są sumienni, uczciwi i odpowiedzialni.
Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo techniczne oraz nadzór budowlany-zewnętrzny na najwyższym poziomie. Cenowo podejmujemy się zmierzyć z konkurencją na rynku. Współpracujemy z klientami od fazy wyboru projektu po gotowy obiekt służymy radą oraz fachową pomocą.
Jesteśmy - jak na rynek Warszawski, firmą elastyczną cenowo, jesteśmy w stanie dogadać się niemal z każdym potencjalnym Inwestorem. Preferujemy spotkania osobiste, ponieważ szybciej jesteśmy w stanie dostosować ofertę naszych usług do potrzeb inwestora. Domy budujemy wyłącznie na działkach inwestorów.

robert@solidnabrygada.pl
609612516
Robert Próchnicki

Ogłoszenie dodane
: Niedziela, 27 Czerwiec, 2010  18:59Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl