Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Remontowo-budowlane
<< Poprzednie ogłoszenie

Bezpłatne projektowanie wnętrz on - line

(Białystok, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Program umożliwia zaprojektowanie i aranżację dowolnego pomieszczenia w swoim domu lub biurze, w celu sprawdzenia czy wybrane meble i tekstury odpowiednio komponują się z wybraną kolorystyką ścian, podłogi oraz pozostałymi elementami wyposażenia.

Dzięki podglądowi stworzonego projektu w widoku 3D istnieje możliwość wirtualnego wejścia do środka pomieszczenia i sprawdzenia, czy obecne zestawienie całości satysfakcjonuje jego przyszłego właściciela. Użyteczność programu jest tym większa, bowiem umożliwia projektowanie w oparciu o rzeczywiste produkty dostępne na rynku!

Po ostatecznym zaakceptowaniu projektu, wystarczy pobrać i wydrukować listę użytych artykułów, po czym udać się do sklepu na zakupy. Rozplanowanie on-line całości pozwoli na oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy pochłanianych na skutek błędów popełnianych w trakcie remontu.

Projekt powstał w wyniku realnych potrzeb jego twórców, związanych z koniecznością przemyślanego podejścia do projektowania wnętrz, tak by zminimalizować skutki niewłaściwych decyzji podejmowanych przed i w trakcie remontu. Dzięki niemu każdy w prosty i szybki sposób będzie mógł stać się architektem własnej przestrzeni!


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl