Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Produkcja - Rękodzieło
<< Poprzednie ogłoszenie

Portret ze zdjęcia na zamówienie, ołówek, akwarela

(Poznań, Kalisz, Poznań, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Piękne portrety wykonane ręcznie

Witam!
Jestem studentką Architektury a moim hobby jest rysowanie portretów. Każdy portret staram się tak dopracować, by wyglądał jak dzieło. Liczy się dla mnie zadowolenie każdego klienta. Tworzenie portretów sprawia mi też ogromną przyjemność. Są one doskonałym prezentem na każdą okazję, bądź też pozwalają uwiecznić niezapomniane chwile w formie artystycznej. Co za tym idzie - znakomicie prezentują się w każdym wnętrzu.

Wykonuję portretu w różnych formatach. Optymalnym rozmiarem jest A3 - 30x40 cm, ale rysuję także na kartce wielkości A4. Portrety wykonuję na firmowym, białym papierze o lekkiej fakturze i gramaturze 250G/m.

Ceny portretów są różne w zależności od ilości osób na nich oraz techniki w jakiej mają być wykonane. Przykładowe ceny:
1 osoba A4 ołówek - 20 zł 2 osoby - 30 zł
1 osoba A3 ołówek - 35 zł 2 osoby - 45 zł
Karykatura A3 ołówek- 45 zł 2 osoby - 55 zł

Wykonuję także portrety kolorowe - akwarelą.

Jak zamówić portret?

Należy przesłać zdjęcie portretowanej osoby lub osób na mój adres e-mail . Fotografia powinna być jak najlepszej jakości, ponieważ od niego zależy jak dokładny i szczegółowy będzie portret. Możliwe jest narysowanie na portrecie osób z różnych fotografii. Następnie zabieram się do pracy. Skan lub zdjęcie gotowego rysunku wysyłam do akceptacji w ciągu 1-7 dni od otrzymania zdjęcia. Jeżeli sprawa jest pilna czas może być maksymalnie skrócony po wcześniejszym ustaleniu. W razie potrzeby nanoszę ewentualne poprawki. Po zatwierdzeniu portretu oczekują na wpłatę na moje konto bankowe po czym wysyłam rysunek.

W razie pytań proszę pisać na mój e-mail lub dzwonić.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl