Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Produkcja - Rękodzieło
<< Poprzednie ogłoszenie

Portret na zamówienie oryginalny prezent Świąteczny

(Ostrołęka, Przasnysz, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Proponuję Państwu wykonanie portretu na podstawie przesłanego do mnie zdjęcia.
Wykonuję: portrety ślubne, portrety dzieci, par, akty a także portrety na podstawie kilku zdjęć połączonych ze sobą.
Portret taki może stać się niebanalnym prezentem pod choinkę na Święta dla bliskiej osoby lub oryginalną pamiątką, np. z Państwa ślubu.
Termin oczekiwania - w zależności od ilości zamówień - ok. 5 dni roboczych, konieczne jest też wysłanie dobrej jakości zdjęcia. Ogłoszenie dotyczy portretu o formacie A4- 45 zł i A3- 75 zł.

W jaki sposób?
1. Przesyłają Państwo na mojego e-maila zdjęcie/zdjęcia jak najlepszej jakości. Proszę nie pomniejszać zdjęć przed wysłaniem. Im większe i bardziej wyraźne zdjęcie tym gwarantuję, że portret będzie ładniejszy.
Najlepsze zdjęcia są to takie o dużej rozdzielczości, gdzie twarz jest wyraźna, zdjęcie nie jest ciemne.
2. Odpisuję czy zdjęcie się nadaje.
3. Wykonuję portret w przeciągu 5 dni. Terminy ustalam indywidualnie.
4. Wysyłam skan gotowego rysunku i czekam na opinię.
5. Jeśli opinia jest pozytywna, czekam na wpłatę na konto bankowe. Jeśli nie, poprawiam rysunek do skutku.
6. Kiedy wpłata wpłynie na konto wysyłam dobrze zabezpieczony rysunek na podany adres lub odbierany jest u mnie w pracy w Ostrołęce

Portrety na zamówienie wykonuję od 5 lat, należę do Stowarzyszenia Twórców Ostrołęki. Moje prace znajdują się w domach na terenie całej Polski. Wszystkie zamówienia realizuję dokładnie i starannie, są to w 100% prace wykonane ręcznie.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl