Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Prawne i Windykacyjne
<< Poprzednie ogłoszenie

Założenie i sprzedaż spółek z o.o. w Czechach i na Słowacji

(Cała Polska, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Nasza spółka zajmuje się założeniem i sprzedażą tzw. ready made spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w Czechach i na Słowacji. Możliwość konzultacji założenia nowej spółki z o.o. (s.r.o.) z fachowcami z kancelarii adwokackiej, która zajmuje się już 15 lat prawem handlowym i prawem spółek handlowych. Klient może również skorzystać z konzultacji i przygotowania materiałów za obniżoną cenę.

Takie spółki mają spłacony kapitał zakładowy w wysokości 200.000,- CZK (ok. 32.000,- Zł), czyli klient w chwili zakupu takiej spółki od nas nie musi dysponować podaną sumą. Dzięki ready made spółce można prowadzić działalność gospodarczą zaraz po jej nabyciu i nie trzeba czekać na zapis w rejestrze handlowym. Nasi konsultanci załatwią za Ciebie wszystkie nezbędne formalności i wymogi administracyjne.

Mamy możliwość załatwić dla Ciebie również usługi tzw. VIRTUALL OFFICE lub OFFICE HOUSE.
Założenie nowej spółki z o.o. już od 1.200 EUR
Sprzedaż istniejącej ready-made spółki z o.o. już od 1.800 EURhttp://www.spolka-w-czechach.pl »

Ogłoszenie dodane
: Czwartek, 13 Styczen, 2011  14:10Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl