Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Prawne i Windykacyjne
<< Poprzednie ogłoszenie

Windykacja

(Zachodniopomorskie, Szczecin, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Departament Windykacji Korporacji Prawno Finansowej FENIKS zapewnia wysoką skuteczność egzekucji należności utraconych w wyniku transakcji z nieuczciwymi kontrahentami a także, gdy wierzytelność powstała w wyniku przestępstwa popełnionego na szkodę naszego klienta lub błędów organów państwowych, w tym Urzędu Skarbowego.
Prowadzimy działania nie tylko na obszarze naszego kraju ale również we wszystkich krajach Unii Europejskiej, Europy Wschodniej (głównie Rosja, Białoruś i Ukraina),krajach Ameryki Północnej i Południowej,Azji,Afryki a nawet Australii.

Podejmiemy się windykacji podmiotów gospodarczych, organizacji non-profit i osób prywatnych zarówno w przypadku drobnych zatorów płatniczych, jak i pozornie nieściągalnych wierzytelności po bezskutecznej egzekucji komorniczej. W naszych działaniach kładziemy nacisk na egzekucję przed sądową, co znacznie, nawet o wiele lat, skraca czas oczekiwania na należne pieniądze jak i zwiększa prawdopodobieństwo odzyskania pełnej kwoty wierzytelności.

Do realizacji przyjmujemy jednostkowe zlecenia już od wartości 1000 zł
W zależności od sytuacji finansowej dłużnika oraz jego nastawienia do wierzyciela stosujemy odpowiednie metody działania skutecznie motywując do spłaty zadłużenia - także bezkompromisowe, lecz w pełni legalne środki skrajnie utrudniające prowadzenie jakiejkolwiek działalności gospodarczej. Zapewniamy w pełni samodzielną kontrolę sytuacji finansowej dłużnika oraz jego stanu majątkowego, co w przypadku konieczności egzekucji komorniczej gwarantuje natychmiastowe zaspokojenie roszczenia.

Nasze działania nie ograniczają się do wysyłki wezwań do zapłaty czy też negocjacji telefonicznych. Jeśli wymaga tego sytuacja niezwłocznie kierujemy do dłużnika doświadczonych windykatorów terenowych jednocześnie dokonując kontroli stanu majątku. Podejmujemy bardzo szybkie kroki prawne zmierzające do zabezpieczenia środków na spłatę należności oraz zablokowania możliwości ich rozdysponowania na szkodę wierzyciela łącznie ze zgłoszeniem wniosku o upadłość dłużnika. Skuteczność działania naszej spółki zapewnia zespół fachowców działających w porozumieniu
z szeregiem konsultantów zewnętrznych i wywiadowców gospodarczych. Wśród współpracowników wyszczególnić należy doświadczonych wieloletnią pracą w wydziałach gospodarczych i kryminalnych państwowych służb mundurowych, mass-mediach oraz jednostkach organizacyjnych organów skarbowych. Kilkudziesięcioosobowa grupa prawników gwarantuje szybkie i skuteczne działania na etapie postępowania przed sądowego i sądowego. Niestandardowe, lecz w pełni legalne działania umożliwiają skuteczny nacisk na dłużnika jak i niejednokrotnie na nieskutecznego komornika, gwarantując wszechstronną ochronę interesów naszych klientów. Oczywiście skala podjętych działań oraz stopień nacisku pozostają zawsze dostosowane do oczekiwań klientów oraz specyfiki powierzonych zleceń.

Tematyczny zakres świadczonych usług windykacyjnych:

1.Windykacja polubowna
2.Windykacja poprzez postępowanie karne (oszustwa gospodarcze i kredytowe, wyłudzenia, kradzieże, fałszerstwa)
3.Windykacja procesowa
4.Windykacja roszczeniowa (także ochrona interesów naszych klientów poprzez obalanie klauzul umownych, kar umownych, ochrona przed czynami nieuczciwej konkurencji etc.)
5.Wspomaganie egzekucji komorniczych
6.Windykacja po bezskutecznej egzekucji komorniczej


W naszej ofercie znajdą również Państwo bez abonamentową, bezpłatną
i bez kosztową usługę stałej windykacji

Nigdy nie pobieramy od naszych klientów zaliczek &#8211; jedynym wynagrodzeniem naszego Departamentu Windykacyjnego jest prowizja od realnie odzyskanych dla naszego klienta pieniędzy!

Korporacja Prawno-Finansowa FENIKS nie obciąża wierzyciela żadnymi ukrytymi kosztami ani zaliczkami w poczet przyszłego wynagrodzenia. Nie muszą już Państwo obawiać się jakichkolwiek dodatkowych strat powierzając egzekucję wierzytelności &#8211;
w realizację zlecenia inwestujemy własne środki, co gwarantuje z naszej strony sumienne działanie oraz zaangażowanie na najwyższym poziomie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów uruchomiliśmy giełdę wierzytelności
której celem jest zbycie wierzytelności własnych i naszych klientów potencjalnym nabywcom, co również może przyczynić się do szybkiego odzyskania należności naszych Zleceniodawców.

Prawdopodobnie jako jedyni w Polsce pomagamy ustalić dane teleadresowe dłużników na całym świecie poprzez usługę sprawdź dłużnika lub kontrahenta polegającą na ustaleniu
miejsca pobytu dłużnika ,jego stanu majątkowego, prowadzonej działalności gospodarczej
oraz ustaleniu rzetelności, zdolności płatniczej i majątku potencjalnego kontrahenta /strony umowy najmu lub stosunku pracy.Usługa powyższa jest płatna a jej koszt ustalany jest indywidualnie w zależności od kraju, w którym przebywa dłużnik lub kontrahent.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl