Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Prawne i Windykacyjne
<< Poprzednie ogłoszenie

Służebność przesyłu- odszkodowania za linie przesyłowe

(Łomża, Kolno, Grajewo i okolice, Łomża, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Czy na twojej działce znajdują się linie przesyłowe energii,wody , gazu? Skontaktuj się z nam, możesz uzyskać wysokie odszkodowanie.

W związku z dużym zainteresowaniem dotyczącym uzyskania odszkodowania przez właścicieli gruntów, przez które biegną urządzenia przesyłowe służące do doprowadzania lub odprowadzania płynów, pary, gazu, energii elektrycznej itp. nasza Korporacja podjęła się zadania, pomocy właścicielom gruntów w uzyskaniu takiego odszkodowania, jak również pomocy w doprowadzeniu do zawarcia umowy między właścicielem gruntów a przedsiębiorcą przesyłowym, który z wolą właściciela gruntu, winien dokonać na jego rzecz zapłaty za używanie tych gruntów.

Przepisy które pozwalają na dochodzenie takich odszkodowań obowiązują do 3 sierpnia 2008 roku, a więc przepisy które obowiązują dość krótko i bardzo dużo właścicieli gruntów na których znajdują się urządzenia przesyłowe nie wie o możliwości dochodzenia takich odszkodowań.

Zapraszam do kontaktu właścicieli gruntów którzy chcą dochodzić odszkodowań.

Jasne i przejrzyste zasady współpracy, darmowa wstępna wycena wysokości roszczeń.
Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl