Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Prawne i Windykacyjne
<< Poprzednie ogłoszenie

Skuteczne Odszkodowania. Nie pobieramy opłat wstępnych.

(Łódź , Łódź, )
Skuteczne Odszkodowania. Nie pobieramy opłat wstępnych.


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Sokrates Odszkodowania Sp. z o.o.

NASZ CEL

Naszym celem jest zapewnienie pomocy prawnej bezpośrednio osobom które w wyniku wypadku komunikacyjnego, w pracy, w rolnictwie, błędu lekarza lub w innych okolicznościach poniosły szkodę materialną, odnieśli obrażenia ciała lub doznały rozstroju zdrowia. Pomagamy również uzyskać odszkodowanie osobom, które w wyniku wypadku straciły osoby im bliskie i w związku z tym znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Reprezentując poszkodowana osobę staramy się uzyskać dla niej jak najwyższe odszkodowanie. Jeżeli jest to możliwe w danym przypadku występujemy nie tylko o jednorazowe odszkodowanie ale również o zadośćuczynienie, ustanowienie renty, ustalenie odpowiedzialności pozwanego za dalsze pogorszenie stanu zdrowia i utratę zdolności do pracy w przyszłości. Nasza pomoc jest kompleksowa, pomagamy zarówno przy kompletowaniu odpowiedniej dokumentacji związanej z wypadkiem, prowadzimy polubowne negocjacje z Towarzystwami Ubezpieczeń, a jeżeli jest to konieczne reprezentujemy poszkodowanych w dochodzeniu należnego im odszkodowania przed sądem.

O FIRMIE Sokrates Odszkodowania Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest częścią Grupy Kapitałowej Sokrates. W skład Grupy wchodzi również jedna z największych łódzkich kancelarii prawnych Kancelaria Prawna Sokrates. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem rynku na profesjonalną pomoc prawną w zakresie dochodzenia odszkodowań postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów powołać samodzielną spółkę specjalizującą się wyłącznie w tej dziedzinie. Sokrates Odszkodowania powstała z inicjatywy osób, posiadających wieloletnie doświadczenie w pomocy osobom poszkodowanym, osób które podejmują wyzwania i realizują wyznaczone cele, zapewniając klientom &#8211; należne im odszkodowanie. ZESPÓŁ W skład firmy wchodzi kilkunastoosobowy zespół doświadczonych prawników, który zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług. Naszych klientów reprezentują wyłącznie profesjonaliści w tym zatrudnieni adwokaci, radcy prawni, aplikanci adwokaccy kierujący się w codziennej pracy Kodeksem Etycznym. Współpracujemy z biegłymi dokonującymi wyceny szkody.
Nasz profesjonalizm, potwierdzony jest wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu Kancelarii Prawnej.

Zapraszamy do kontaktu.

Dominik Lipka
506 775 916
www.sokrates-odszkodowania.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl