Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Serwis Usługi / Prawne i Windykacyjne
<< Poprzednie ogłoszenie

Skuteczna pomoc w postępowaniach celnych weryfikujących wartość sprowadzanych samochodów

(Cała Polska, Warszawa, )
Skuteczna pomoc w postępowaniach celnych weryfikujących wartość sprowadzanych samochodów


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Urząd celny wszczął postępowanie i podważa cenę za jaką kupiłeś samochód za granicą? Dostałeś postanowienie, w którym napisano &#8211; &#8222;W wyniku kontroli przeprowadzonej przez Wydział Kontroli Wewnętrznej Izby Celnej w &#8230;&#8230;&#8230;.. stwierdzono, że zgłaszający mógł zadeklarować wartość celną sprowadzonego do Polski pojazdu samochodowego w nieprawidłowej wysokości.&#8221; Dostałeś decyzję, której orzeczono o retrospektywnym zarejestrowaniu kwoty cła, akcyzy i VAT oraz kazano Ci wpłacić różnicę od zapłaconej kwoty wraz z odsetkami?
Nie martw się mamy opracowany system przeciwdziałania takim procedurom. Skutecznie poprowadzimy za Ciebie to postępowanie związane z weryfikacją zgłoszeń celnych co do wartości celnej towaru, pochodzenia, klasyfikacji taryfowej oraz wymiaru należności celnych.
Kancelaria Prawno - Podatkowa Ladona Consulting specjalizuje się w znajdowaniu skutecznych rozwiązań. Takich, które gwarantują sukces i satysfakcję klientów, a przede wszystkim chronią ich interesy narażone procedurami organów celnych i podatkowych działających wg zasady in dubio pro fisco. Dotyczy to w szczególności postępowań kontrolnych, podatkowych i celnych, postępowań odwoławczych oraz skarg do sądów administracyjnych na orzeczenia tych organów. Nasze działania dają klientom poczucie pewności i bezpieczeństwa.
Możliwe to jest dzięki naszemu doświadczeniu, doskonałej orientacji w zmieniających się przepisach oraz innowacyjnemu podejściu do powierzonych spraw. Działamy na rynku usług prawno - podatkowych od 1988 roku, na co dzień pomagając zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom.
Kancelaria Prawno - Podatkowa LADONA CONSULTING
Tel. 22 844 15 87; 885 877 510.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl